Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!


skovroon

Rekomendowane odpowiedzi

kolego podaj mi linka gdzie kupiłes felunek bo poza BBS'ami mi się też taki Sline podobać;):good:

http://www.allegro.pl/item902096787_felgi_mam8_audi_seat_vw_8x18_polerowane.html

dokładnie z tej aukcji.. znaczy się od tych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item902096787_felgi_mam8_audi_seat_vw_8x18_polerowane.html[/url]

dokładnie z tej aukcji.. znaczy się od tych ludzi

Polecam tą firmę ja kupowałem od nich felgi do B5 Alutec Cult :good:

Tomek jak auto się sprawuje po wirusie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item902096787_felgi_mam8_audi_seat_vw_8x18_polerowane.html[/url]

dokładnie z tej aukcji.. znaczy się od tych ludzi

Polecam tą firmę ja kupowałem od nich felgi do B5 Alutec Cult :good:

Tomek jak auto się sprawuje po wirusie ? :mysli:

Ja takze moge ich polecić z czystym sumieniem :good: :good:

Autko śmiga bardzo ładnie.. nic niepokojącego się nie dzieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wykresie widac ze w serii miales rowno 130 ps,to nie troche malo ? zawsze widzialem wykresy gdzie w serii bylo 135/137/138.... swietny pomysl z tymi diodami z tylu :good: tez taki patent zrobie jak zakupie diody,napewno musi to swietnie wygladac na zywo w nocy :kox:

Ja sie nie zamartwiam tym że seria była równo 130km.

W zamian uslyszalem od Eksperta ze serce zdrowe i to mnie najbardziej ucieszyło :wink4:

aczkolwiek kilka czynnikow mialo wplyw na wynik serii:

temperatura - +25st

przypchana przeplywka.. :disgust:

no i nie wymieniany dluzszy czas filtr powietrza.. :disgust:

jakbym pojechal teraz na hamownie z nowym filtrem, dobrą przepływką i w takiej tempertaturze to podejzewam ze wynik serii bylby wyzszy o kilka KM :tongue4:

spoko rozumiem :good: powiem Ci ze jak ja zobaczylem swoj filtr powietrza to sie za glowe zlapalem :shocked: nie wiem kiedy niemiec go ostatni raz wymienial...

dobrze ze silnik zdrowy :)

a felgi kupowaliscie odemnie ze wsi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chyba jednak zdecyduje się na ten wzór feli jak mi nie wpadnie w rękę BBS;) a oponki nie wiem czy ktos może mi podrzucić jakie na taki lać założyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chyba jednak zdecyduje się na ten wzór feli jak mi nie wpadnie w rękę BBS;) a oponki nie wiem czy ktos może mi podrzucić jakie na taki lać założyć???

ja mam 225/40R18 i wg mnie jest ok.. ale 235/40R18 możliwe że byłyby jeszcze lepsze :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna furmanka, powiedz mi tylko Tomek jak te sprężyny się sprawują? Wystarczająco obniżone? Dałbyś radę wkleić jakąś fotkę z bliska tej szczeliny między oponą a nadkolem? Nie wiem właśnie czy -35/-35 starczy :gwizdanie: Ale u Ciebie widzę fajnie wyszło! Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna furmanka, powiedz mi tylko Tomek jak te sprężyny się sprawują? Wystarczająco obniżone? Dałbyś radę wkleić jakąś fotkę z bliska tej szczeliny między oponą a nadkolem? Nie wiem właśnie czy -35/-35 starczy :gwizdanie: Ale u Ciebie widzę fajnie wyszło! Pozdro.

co do sprezyn to jak dla mnie jest super :good: :good: optycznie jest elegancko i komfort tez na nie najgorszym poziomie :wink4: :wink4:

jak chcesz to fote z bliska zrobie jak sie ociepli i jak zaloze 18" :naughty: bo teraz na 16" to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz czy po zmianie lamp nie fisie zadnych błedów ci nie pokazywało?

pokazywalo i nadal pokazuje... nie moge sie jakos zabrac za wlutowanie tych rezystorków :confused4: :confused4: :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna furmanka, powiedz mi tylko Tomek jak te sprężyny się sprawują? Wystarczająco obniżone? Dałbyś radę wkleić jakąś fotkę z bliska tej szczeliny między oponą a nadkolem? Nie wiem właśnie czy -35/-35 starczy :gwizdanie: Ale u Ciebie widzę fajnie wyszło! Pozdro.

co do sprezyn to jak dla mnie jest super :good: :good: optycznie jest elegancko i komfort tez na nie najgorszym poziomie :wink4: :wink4:

Jak na polskie drogi i "śpiących policjantów" czyli progi zwalniające to niższy zawias mija się z celem bo mozna się zwyczajnie zawiesić. :good:

Tomek może potwierdzić że pare razy poczuł jeden "szczególny" próg W Skierniewicach niedaleko miejsca naszych zlotów.

Ja z tyłu mam -20/-20 i jadąc kiedyś w 4 osoby też wyhaczyłem o ten zje**ny próg :wallbash:

Może w Irlandii są lepsze drogi i progi to wtedy możesz dać jeszcze niżej ale sądzę, że -35/-35 to idealne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem spręzyny Koni -40/-40 mam nadzieje ze bedzie OK, dzieki za pomoc, EOT w topicu kolegi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto naprawdę świetnie się prezentuje :notworthy: Miałem okazje osobiście oglądać i jestem pod wielkim wrażeniem :hi: pozdro

E tam :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto naprawdę świetnie się prezentuje :notworthy: Miałem okazje osobiście oglądać i jestem pod wielkim wrażeniem :hi: pozdro

E tam :tongue4:

Nie e tam tylko tak :> te tylnie lampy bardzo odmładzają te auto :naughty: a czemu jeszcze nie były założone felgi MAM8? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...