Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t 163km i gaz firmy Lovato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy ma swoje zasady odnośnie LPG. Ja mam takie a nie inne w kwestii temperatury. Ustawiam min. 30 stopni...na instalację jest 2 lata gwarancji bez limitu km. Warunek przeglądy co 10 000 km.

Jak to komuś nie pasuje trudno...może ustawić sobie i 20 stopni i przeglądów nie robić. Jak się coś wys*a to pretensje do siebie. Naprawić można/wymienić ale już odpłatnie.

Co do wskazań na fisie.

Jeżeli przed montażem średnia była powiedzmy 7,8 do 8 litrów a po montażu jest 10 litrów to albo instalacja źle skalibrowana i nieprawidłowo ustawiona albo kierownik mocniej ciśnie pedał gazu bo taniej jest.

Fis w a4 można sobie delikatnie skalibrować wyjściowo jest przelicznik (mnożnik) 1 a można dać 0.85 lub 1.15.

Opublikowano

U mnie instalka kme przeglady co 10kkm , elpigaz co 15kkm.

Opublikowano
  • Autor

Staram się jechać tak samo jak kiedyś i te średnie spalanie na lpg nie maleje. Hmm może na pierwszym przeglądzie to zrobia

Opublikowano

BFB ma sondę szerokopasmową także można to fajnie wystroić...ja mam Q-box, Keihin żółty, kme tur twin

quattro 200KM 300NM

Spalanie realne wychodzi od 11.5 do 12.5 litra LPG na fisie mam średnią ok 6 litrów...a powodem tego est to, że wtryski benzynowe mam 535-tki założone

Opublikowano

tzn. masz zle zkalibrowane wtryski w ECU

Opublikowano

Ja trochę tak pośmigam do tego pierwszego przeglądu i zobaczę jak te spalanie będzie się miało do przejechanych kilometrów . Potem albo korektę na fisie zrobi albo gazownik zrobi korektę :kox:

Opublikowano

Wtryski sa dobrze saklibrowane...na fisie pokazuje spalanie wyliczone na podstawie czasu wtrysku. Ja w idlu na rozgrzanym silnilu mam 1.6 - 1.8 ms. A max. Okolo 12 ms gdzie seria ma ok. 2.5 do 16-17 ms.

Tunerowi nie chcialo sie tylko przelicznila ustawic...

Opublikowano

Zapytam go czy poprawi to , skoro mówisz że idzie to ustawić :) a swoją drogą można to w vcds sprawdzić ? :)

Opublikowano
  • Autor

Vassyli jak tam po pierwszym przeglądzie?

Mi dziś powiedział aby nie patrzyc fis bo i tak spalanie nie będzie rzeczywiste

Opublikowano

Ja jeszcze nie byłem. Dopiero jak da rade to we wtorek pojade. Bo na swieta i sylwka zrobię duuuzo km wiec muszę przed swietami podjechać na przegląd.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.