Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t 163km i gaz firmy Lovato


kreczi

Rekomendowane odpowiedzi

witam to mojej ałdi :) będzie zakładany gaz firmy Lovato (cały zestaw tej firmy) co myślicie o tym? Jeszcze mam ponad tydzień wiec mile widzenia wszelkie rady itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż coś polskiego Stag,Tech,pod wieloma względami na pewno przewyższają czy to Lovato czy BRC,

Lovato miało dobrą instalacje sekwencyjną w pierwszych wypustach,potem tak zaczęli ulepszać,że ją spier....li,

Staga i Tech ogarnie każdy gazownik a i z dostępnością części jest lepiej,

ale wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwsze wypusty lovato były skopane...nie wkładali czujników temp. tylko była ona emulowana...jak przyszło zimno to się działy cyrki.

Ogólnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to dzisiaj zadzwoniłem do gazownika i powiedział mi tak , albo landi renzo albo prins .On by takie coś założył lecz jeśli chciałbym co innego to też nie ma problemu tylko mam się konkretnie określić aby mógł zamówić takie jak ja chce. Nie wiem czy zdać się na jego zdanie czyli landi renzo czy mu podać inne graty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w dwóch warsztach i tylko polecają ta firmę. Mówią że jest dużo bardziej nowoczesne itd. Że dobrze współpracuję z tym silnikiem:-/ sam juz nie wiem jaka decyzję podjąć:-( a może jakiś warsztaty z woj. Lubuskiego znacie godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę do poniedziałku podjąć decyzje bo w środę mają mi zakładać. Nie wiem czy chwalą bo im nie schodzi czy po prostu jest dobra. Większość ludzi czytałem że ma staga300 bądź 400. Lecz chyba założę landi renzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC...montuję i powiedzieć mogę, że instalacja porządna...ale sporo warsztatów montuje je niechlujnie...

Jeżeli bym miał coś polecić to albo brc albo stag q-box/barracuda/kme silver

Jak się zdecydujesz na BRC to sprawdź czy reduktor dali geniusa 1500 i zasilanie od butli 8 mm. BRC od 136 KM nakazuje właśnie taki montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tej lovato co powiesz. Bo tam gdzie zakładają ta firmę ten warsztat był poleceńy. Niby wiedzą co robią itd a ta instalacja brc będzie na pograniczu z mocą mojego auta tak powiedział. Ze chyba Dopłace to zrobia na większą moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BRC Sequent 24.11 w swojej A4 B6 1.8T 150km i śmiga super, brak spadków mocy wszystko działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi chyba pozostaje założyć lovato:$ w warsztacie mający dobre opinie (prawdopodobnie). Dam znać jak później auto się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem umówiony na czwartek , będą zakładać Landi renzo , z reduktorem na ponad 300 KM. Ponieważ mam w planach delikatnie podnieść moc w przyszłym roku :D , Gość poinformował mnie że po chipe lub przed przyjechać wymienić dysze na większe . Myślę tylko nad tym gdzie umieścić włącznik do gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem po za Prinsem i Kme Tur Twin żadnego reduktora który w pojedynkę daje radę do ponad 300 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez myślę gdzie włącznik założyć... Ważne żeby instalacja zdała swój egzamin :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakiej kasie. Ja mam Stag 4 plus i śmiga ponad rok. Zero problemów a jest instalacja tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez myślę gdzie włącznik założyć... Ważne żeby instalacja zdała swój egzamin :-D

Ja u siebie mam w popielniczce, ale żeby było niewidoczne można też założyć na tej półeczce pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kosztowała 2400, a przełącznik mam pod kierą obok półeczki. Dobre miejsce, nie wadzi i jest na widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Orionek65 możesz podesłać foto jak to wygląda w popielniczce ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Orionek65 możesz podesłać foto jak to wygląda w popielniczce ? :decayed:

Nie ma problemu jutro zrobie zdjęcia i wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...