Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t 163km i gaz firmy Lovato


kreczi

Rekomendowane odpowiedzi

instalacja założona. mam pytanie; jaką macie ustawiana temperaturę aby auto się przełączyło na gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także instalacja założona . jak narazie to 100 % zadowolenia :) - ja mam na 30 stopni ustawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...a jak wygląda sprawa gwarancji?

U mnie min. to 30 stopni jak ktoś chce niżej to gwarancji na instalację nie ma...jak przestawi samemu to sterownik to rejestruje i gwarancji też nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem tego mojego gazownika . Jeżeli będę chciał poniżej 30 stopni to wtedy gwarancji nie ma na wtryski reduktor i filterki. Zostanie tylko gwarancja na butle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komputer pokładowy jakie wam spalanie pokazuje, wcześniej np schodziłem do 7 a teraz ledwie 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że teraz średnie spalanie poniżej 8l nie schodzi. Nie wiem czy tak pokazuje komputer ile gazu pali czy przez gaz po prostu komputer wariuje ze spalaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wy na to patrzycie :P

czasy wtrysków LPG pewnie dłuższe niz na BP i dlatego ta jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje 10 lat w instalacjach LPG i pierwszy raz słyszę ze jak temp przełączania poniżej 30 to się gwarancje traci. Sprawdźcie czy macie ten zapis w książce gwarancyjnej. Jeżeli nie to jedziecie do gazownika i łaski nie robi ze obniży. 25 st jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer nie wie na czym jedziecie, pokazuje spalanie na podstawie ilości paliwa jakie przeleciało przez jakiś tam czujnik, ale w domyśle dla niego jest to benzyna, więc jak pokazuje więcej niż zwykle PB to jest OK, bo przecież gazu pali objętościowo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...