Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duża różnica w korektach wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Jakiś czas temu mój AWX szarpnął 2 razy przy 150km/h i po chwili zaczął chodzić na 3 gary. Nie wiedziałem co się stało, nie gasiłem silnika i delikatnie przejechałem tak ok 30 km. Oczywiści zapaliła się kontrolka ESP. Zdiagnozowałem auto w dom i wyszła przerwa w obwodzie na 1 pompowtryskiwaczu. Dogiąłem wtyczki na wszystkich i problem sie nie powtórzył. Od tego czasu jednak, silnik czasami kuleje delikatnie na wolnych obrotach. Wydaje mi sie także, że trochę bardziej drży przy przyśpieszaniu niż kiedyś. Większe drgania (nierówna praca) odczuwalne są też na postoju przy 2000 obrotów. Proszę o jakieś sugestie i podpowiedzi. Auto na przejechane 255tyś i przebieg jest autentyczny. Zastanawia mnie duży minus w korektach wtrysku na 2 pompowtr. w porównaniu do reszty. W czasie jazdy dochodzi do: -3,01 a pozostałe na plusie w granicach normy. O czym to może świadczyć? Przepraszam, ale nie miałem czasu, żeby prześledzić wszystkie wątki na forum w tym temacie.

http://vaglog.pl/log_195724.html

http://vaglog.pl/log_195720.html

http://vaglog.pl/log_195717.html

Edytowane przez szczepan1s

Opublikowano

Wymień uszczelnienia pompowtrysków. Przy takim przebiegu i latach auta warto to zrobić. Nie jest to droga operacja a może pomóc na Twoje bolączki. Jeśli nie pomoże, trzeba będzie lepiej się przyjrzeć samym pompowtryskom.

Opublikowano
  • Autor

Wymień uszczelnienia pompowtrysków. Przy takim przebiegu i latach auta warto to zrobić. Nie jest to droga operacja a może pomóc na Twoje bolączki. Jeśli nie pomoże, trzeba będzie lepiej się przyjrzeć samym pompowtryskom.

Dodam jeszcze, że teraz kiedy temp. poniżej 0, jak odpalam auto to przez chwilę kuleje i po chwili chodzi normalnie. Świece sprawne.

Opublikowano

Wymień uszczelnienia pompowtrysków. Przy takim przebiegu i latach auta warto to zrobić. Nie jest to droga operacja a może pomóc na Twoje bolączki. Jeśli nie pomoże, trzeba będzie lepiej się przyjrzeć samym pompowtryskom.

Dodam jeszcze, że teraz kiedy temp. poniżej 0, jak odpalam auto to przez chwilę kuleje i po chwili chodzi normalnie. Świece sprawne.

uszczelniacze pd i gniazda do sprawdzenia a nie puszcza dymka?

Opublikowano
  • Autor

Wymień uszczelnienia pompowtrysków. Przy takim przebiegu i latach auta warto to zrobić. Nie jest to droga operacja a może pomóc na Twoje bolączki. Jeśli nie pomoże, trzeba będzie lepiej się przyjrzeć samym pompowtryskom.

Dodam jeszcze, że teraz kiedy temp. poniżej 0, jak odpalam auto to przez chwilę kuleje i po chwili chodzi normalnie. Świece sprawne.

uszczelniacze pd i gniazda do sprawdzenia a nie puszcza dymka?

nie dymi w ogóle. Wcześniej dymił pod obciążeniem, ale odkąd wyczyściłem EGR problemu nie ma.

Opublikowano

Wymień uszczelnienia pompowtrysków. Przy takim przebiegu i latach auta warto to zrobić. Nie jest to droga operacja a może pomóc na Twoje bolączki. Jeśli nie pomoże, trzeba będzie lepiej się przyjrzeć samym pompowtryskom.

Dodam jeszcze, że teraz kiedy temp. poniżej 0, jak odpalam auto to przez chwilę kuleje i po chwili chodzi normalnie. Świece sprawne.

uszczelniacze pd i gniazda do sprawdzenia a nie puszcza dymka?

nie dymi w ogóle. Wcześniej dymił pod obciążeniem, ale odkąd wyczyściłem EGR problemu nie ma.

obserwuj podczas odpalenia czy nie pusci dymu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A możecie mi powiedzieć co ma wspólnego ESP z wtryskarki u uszczelniaczami pompek bo u mnie też uszczelniacze do wymiany będę robił w sobotę i juz 2 razy mi się ESP zapaliło po z gaszenia silnika juz było ok ?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A jak zakopci lekko na biało?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.