Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Mój avancik


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Teraz czas na mnie:) Do tej pory mialem Honde CRX (nawet dwie) ale juz mi sie znudzilo jezdzenie taczka po polskich drogach. Czas na cos wiekszego z potencjalem. Majace to cos. Po dlugich rozmyslaniach, czytaniach ogladaniach zostaly dwa auta a4 albo passat. Z racji tego ze mialo byc duze to tylko kombi. Niestety passat kombi jest brzydki... Audi jest zgrabne i z tego co sie doczytalem mniej awaryjne. Potencjal musi byc wiec jedyna sluszna opcja to 1.8T :naughty:

Po dlugich nocach spedzonych przed kompem i szukaniem ogloszen znalazlem. Szukalem czarnej ale niestety nie udalo sie znalezc godnej uwagi...udny

Zdjec srodka brak bo brudny jest. :embarrassed:

http://picasaweb.google.pl/Bubaa11/Avancik#

Plany:

BRC SQ24

Soczewki

Ladne alu

Moze gleba

Zobaczymy na co fundusze pozwola

Narazie banan na twarzy z jazdy :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria :wink4: Może jakieś foty wnętrza? :gwizdanie: Jakie zmiany planujesz? Ja bym proponował: wymianę grilla na jakiś ori, najlepiej od S4 :naughty: Lampy przednie zmienić na ori zespolone soczewki po II lifcie :good: Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają na sreberku to patrz u mnie :wink4: (niżej link) A i kierunki w błotnikach wymień na białe, mała/tania rzecz a cieszy oko :> Poza tym ładne sreberko, rocznikowo tak jak moje :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany dokladnie takie jak napisales :good: narazie pozostaje wymiana plynow, filtrow, podlaczenie pod kompa bo sie nie znam za bardzo na audi i sprawdzenie co i jak tam siedzi. szkoda ze nie ma ori felg. Znalazlem jedna w bagazniku. Nigdy chyba wyjmowana nie byla z nowiutka opona pirelli p8000. oczywiscie wizyta na spocie w wawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zrób coś z tym wydechem bo dziwnie wystaje :decayed: I oznaczenie na tylnej klapie coś strasznie wysoko naklejone, też to popraw, ja bym tą mozaikę z klapy wywalił :naughty::decayed: I chyba powinieneś mieć wszystkie felgi takie jak ta w kuferku :gwizdanie: 16''? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak wyszlo. Chyba poprzedni wlasciciel je zabral a o tej zapomnial. Teraz stoi na zimowkach (15'') a Tam jest letnia (16''). Znaczkow z tylu juz nie ma, mozaika tez zniknie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba: cyt: Narazie banan na twarzy z jazdy

Pojezdzisz troche i przyzwyczaisz sie do wgniatania w fotel przy mocniejszej jezdzie Na poczatku tez tak mialem a teraz czlowiek juz rozglada sie za dodatkowymi kucami :naughty: przypomnisz sobie kiedys moje słowa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba: cyt: Narazie banan na twarzy z jazdy

Pojezdzisz troche i przyzwyczaisz sie do wgniatania w fotel przy mocniejszej jezdzie Na poczatku tez tak mialem a teraz czlowiek juz rozglada sie za dodatkowymi kucami :naughty: przypomnisz sobie kiedys moje słowa :evil:

Popieram, z czasem zaczyna brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem. Ale tak jest zawsze. To jest niestety choroba (ktora zreszta lubie :decayed::naughty:) [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 11:48_________________________________________________Czas odswiezyc troche temat bo ubiegam sie o pewna naklejke na samochod i jeden z wymogow to wlasny temat.

Minelo dwa latka. W samochodzie zostalo wymienione kilka rzeczy:

Kompletny uklad hamulcowy. Tarcze ATE przod tyl + klocki

Nowy DV

Nowy N75

Swiece NGK

Nowa przeplywka

Chlodniczka oleju.

Koncowki drazkow kierowniczych i dwa wahacze

Fele 17" 8J 235/45

To jedyne rzeczy ktore wymienilem od momentu zakupu. O dziwo nic sie nie popsulo przez ten czas.

Z racji tego ze nic sie nie psuje zaczalem sie bawic. Na pierwszy ogien poszedl kat :evil:

20091223206.jpg

20091223208.jpg

20091223207.jpg

Spawy moze nie pierwsza klasa ale zrobione wlasnorecznie i spelnie swoja role. Po roku sie nie rozlecialo wiec jest chyba dobrze :naughty:

Roznica w jezdzie kolosalna. Auto pracuje delikatnie glosniej ale lepiej sie zbiera od dolu.

Przy okazji zrobilem foto dmuchawy

dsc0171fr.jpg

Z racji tego ze WG nie trzymal cisnienia oddalem do regeneracji. Po zalozeniu i wyregulowaniu w peaku jest prawie 0.7 bara :przebiegly:

Kolejna rzecz to TIP. Wielkie podziekowania dla Poźka ktory ogarnal temat :notworthy:

tip.jpg

20090721132.jpg

20090721131.jpg

Przyjechal ITG i trzeba bylo go jakos wsadzic zeby bylo dobrze.

dsc0016fd.jpg

dsc0023ql.jpg

dsc0021uf.jpg

Narazie jestem w trakcie budowy nawiewu na filtr. Cholernie malo miejsca nie sprzyja i jest ciezko cokolwiek zrobic ale kombinuje.

Ciasno jak cholera ale jakos sie udalo wepchnac.

Z racji ochrony przeplywki bandaz trafil na DP, TIP oraz kolektor

dsc0022mo.jpg

Czas na wskaznik. Troche nietypowe miejsce ale na slupku mi sie nie podoba wiec trafil tutaj

20090930158.jpg

20090930160.jpg

Niestety miala miejsce nieprzyjemna sytuacja :kwasny:

20091219193.jpg

20091219194.jpg

Nawet nie wieci jak ciezko znalezc srebrna klape ktora nie jest nigdzie uszkodzona. Juz pol roku szukam i nic nie ma :wallbash:

Na chwile obecna auto wyglada tak

dsc0056ze.jpg

dsc0059mo.jpg

dsc0054lp.jpg

dsc0045pr.jpg

dsc0031sk.jpg

dsc0029z.jpg

dsc0017qp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wskaźnika aż się prosi o liczniczek z polifta z białym podświetleniem :) No i rezaj te lampki przód jak najszybciej :tongue4: Mam przy okazji bum zmieniłeś lampki tył na poliftowe? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oooo Dżizas , zajebiaszcza stróżówka , jak rodem z MOHAA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wskaźnika aż się prosi o liczniczek z polifta z białym podświetleniem :) No i rezaj te lampki przód jak najszybciej :tongue4: Mam przy okazji bum zmieniłeś lampki tył na poliftowe? :gwizdanie:

Niestety stalo sie to dzien przed wyjazdem do Czech i musialem na szybko jakakolwiek kupic a ze akurat byla z tego samego roku niedaleko wiec musialem wziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oooo Dżizas , zajebiaszcza stróżówka , jak rodem z MOHAA :naughty:

tp moj garaz. jak jestem w pracy to tam siedzi straznik i pilnuje fury :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...