Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przednich lamp ORI na DEPO


vincent-1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Pany,

jak, że lato już minęło i pogoda jak jest taka jest wystąpił problem parujących reflektorów przednich ( zwykłe żaden xenon ani bixenon) mianowicie jednego z nich. Jest to sztuka która była kiedyś wymieniana bo nie jest oryginalna tylko firmy TYC. Zastanawiam się zatem nad wymianą obu reflektorów na te marki DEPO z tego względu, że kupno używki też się wiąże z ryzykiem poza tym bym miał ładne przejrzyste szkła. Jaka jest wasza opinia w tej kwestii. Czy poszukać jakieś używki Valeo na allegro, mieć dwa oryginały i obie sztuki spolerować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Pany,

jak, że lato już minęło i pogoda jak jest taka jest wystąpił problem parujących reflektorów przednich ( zwykłe żaden xenon ani bixenon) mianowicie jednego z nich. Jest to sztuka która była kiedyś wymieniana bo nie jest oryginalna tylko firmy TYC. Zastanawiam się zatem nad wymianą obu reflektorów na te marki DEPO z tego względu, że kupno używki też się wiąże z ryzykiem poza tym bym miał ładne przejrzyste szkła. Jaka jest wasza opinia w tej kwestii. Czy poszukać jakieś używki Valeo na allegro, mieć dwa oryginały i obie sztuki spolerować ?

Kup oryginalne a nie żadne DEPO bo to nie są lampy tylko ich tandetna imitacja za niemałe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kup ori. Zawsze można spolerować szkła i po problemie. Nie kombinuj bez sensu, skoro masz już jedną ori.

Te lampy mają to do siebie, że parują i taki już ich urok... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kup ori. Zawsze można spolerować szkła i po problemie. Nie kombinuj bez sensu, skoro masz już jedną ori.

Te lampy mają to do siebie, że parują i taki już ich urok... :facepalm:

To też właśnie czytałem opinie, że lubią parować :kwasny: Chciałem potwierdzenia tej opinii. Mi właśnie ten zamiennik TYC paruje więc kupię używkę OEM na allegro bądź ktoś będzie na forum sprzedawał i będzie po kłopocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kolego wyjąć ''odpowietrznik" z tyłu lampy takie fioletowe (kremowe, białe - nie wiem jaki to kolor :decayed:) z tyłu lampy wygląda jak kostka od kabli, przy takiej pogodzie to norma, że paruje po wyjęciu wszystko powinno wrócić do normy wtedy najwyżej zamontujesz z powrotem, u mnie wystarczyło wyczyszczenie tego było tam trochę kurzu lampy już nie parują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uszczelnić regulacje lampy te dwie " śruby" na górnej części lampy mi to w b6 pomogło.Ja użyłem zwykłego sylikonu w razie czego można łatwo zerwać;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiłem komplet nowych Depo i parują tak samo jak poprzednie. Jakość wykonania bardzo dobra. Jedyny plus w stosunku do oryginałów to że mają miękki klej klosza i łatwo je rozkleić no i oczywiście cena

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam u siebie TYC'e i mijania są ok a drogowe walą po czubkach drzew i też zastanawiam się nad ori bo jednak co fabryka to fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...