Jump to content
IGNORED

Wymiana przednich lamp ORI na DEPO

vincent-1987
 Share

Recommended Posts

Witajcie Pany,

jak, że lato już minęło i pogoda jak jest taka jest wystąpił problem parujących reflektorów przednich ( zwykłe żaden xenon ani bixenon) mianowicie jednego z nich. Jest to sztuka która była kiedyś wymieniana bo nie jest oryginalna tylko firmy TYC. Zastanawiam się zatem nad wymianą obu reflektorów na te marki DEPO z tego względu, że kupno używki też się wiąże z ryzykiem poza tym bym miał ładne przejrzyste szkła. Jaka jest wasza opinia w tej kwestii. Czy poszukać jakieś używki Valeo na allegro, mieć dwa oryginały i obie sztuki spolerować ?

Witajcie Pany,

jak, że lato już minęło i pogoda jak jest taka jest wystąpił problem parujących reflektorów przednich ( zwykłe żaden xenon ani bixenon) mianowicie jednego z nich. Jest to sztuka która była kiedyś wymieniana bo nie jest oryginalna tylko firmy TYC. Zastanawiam się zatem nad wymianą obu reflektorów na te marki DEPO z tego względu, że kupno używki też się wiąże z ryzykiem poza tym bym miał ładne przejrzyste szkła. Jaka jest wasza opinia w tej kwestii. Czy poszukać jakieś używki Valeo na allegro, mieć dwa oryginały i obie sztuki spolerować ?

Kup oryginalne a nie żadne DEPO bo to nie są lampy tylko ich tandetna imitacja za niemałe pieniądze

Dokładnie. Kup ori. Zawsze można spolerować szkła i po problemie. Nie kombinuj bez sensu, skoro masz już jedną ori.

Te lampy mają to do siebie, że parują i taki już ich urok... :facepalm:

Dokładnie. Kup ori. Zawsze można spolerować szkła i po problemie. Nie kombinuj bez sensu, skoro masz już jedną ori.

Te lampy mają to do siebie, że parują i taki już ich urok... :facepalm:

To też właśnie czytałem opinie, że lubią parować :kwasny: Chciałem potwierdzenia tej opinii. Mi właśnie ten zamiennik TYC paruje więc kupię używkę OEM na allegro bądź ktoś będzie na forum sprzedawał i będzie po kłopocie :naughty:

Spróbuj kolego wyjąć ''odpowietrznik" z tyłu lampy takie fioletowe (kremowe, białe - nie wiem jaki to kolor :decayed:) z tyłu lampy wygląda jak kostka od kabli, przy takiej pogodzie to norma, że paruje po wyjęciu wszystko powinno wrócić do normy wtedy najwyżej zamontujesz z powrotem, u mnie wystarczyło wyczyszczenie tego było tam trochę kurzu lampy już nie parują :wink:

Spróbuj uszczelnić regulacje lampy te dwie " śruby" na górnej części lampy mi to w b6 pomogło.Ja użyłem zwykłego sylikonu w razie czego można łatwo zerwać;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edited by Andrzej07

Miesiąc temu kupiłem komplet nowych Depo i parują tak samo jak poprzednie. Jakość wykonania bardzo dobra. Jedyny plus w stosunku do oryginałów to że mają miękki klej klosza i łatwo je rozkleić no i oczywiście cena

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

A ja mam u siebie TYC'e i mijania są ok a drogowe walą po czubkach drzew i też zastanawiam się nad ori bo jednak co fabryka to fabryka.