Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5] szukam kogoś z pomorskiego kto pomoże spasować zderzaki !


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja mam takie pytanie bo będę musiał ściągnąć zderzak i później go dopasować też żeby leżał dobrze, chodzi mi o te białe plastikowe bolce na wcisk które wchodzą w zderzak i w karoserie, ma ktoś do nich numer części żeby kupić nowe ?


i jeszcze jedno, chodzi mi o przednie lampy a dokładnie o śruby 2 górne to pikuś ale chodzi mi o tą 3cią co wchodzi w zderzak czy karoserie od tyłu co ją można wyciągnąć górą i z pomiędzy błotnikiem a lampą oto zdj znalezione w necie które przedstawia właśnie tą " wredote " lampa_zpszolszshv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam takie pytanie bo będę musiał ściągnąć zderzak i później go dopasować też żeby leżał dobrze, chodzi mi o te białe plastikowe bolce na wcisk które wchodzą w zderzak i w karoserie, ma ktoś do nich numer części żeby kupić nowe ?

i jeszcze jedno, chodzi mi o przednie lampy a dokładnie o śruby 2 górne to pikuś ale chodzi mi o tą 3cią co wchodzi w zderzak czy karoserie od tyłu co ją można wyciągnąć górą i z pomiędzy błotnikiem a lampą oto zdj znalezione w necie które przedstawia właśnie tą " wredote " lampa_zpszolszshv.png

jesli chodzi o lampy to co chcesz z nimi zrobic bo jak chcesz tylko zdjąć zderzak to lamp nie musisz ściągać a jesli lampy chcesz też wyjać to odkręcach 2 górne i tą jedna co na foto wyjmujesz i lampę wysuwasz w stronę boku auta czyli jak chcesz wyjąć lampe prawą to po odkreceniu śrubek wysuwasz ją w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odp, lampy wiem jak się wyjmuję tylko źle napisałem zapytanie, chodziło mi o śrubę albo o numer tej części bo lampy wyciągałem i te śruby mi się zapodziały gdzieś i ich nie mogę znaleźć i przydało by mi się kupić. co do zderzaka chodzi mi o te białe bolce co są na wtyk żeby trzymał się zderzak do karoserii on się ogólnie trzyma na śrubach ale z tego co patrzyłem kiedyś to też właśnie na takich białych bolczykach których nigdzie znaleźć nie mogę a przy zakładaniu dał bym nowe bo widziałem że jeden jest uszkodzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...