Skocz do zawartości
IGNOROWANY

malowanie szarych elemetow w kolor karoserii


gryzlimd1987

Rekomendowane odpowiedzi

i nie rób tego na aucie..... żeby sciągnąć próg musisz zdjąc długą listwe maskującą która jest na zatrzaski, jeśli nie umiejętnie ją wyciągniesz to juz jej nie zamontujesz a listwy z nie wyłamanymi zatrzaskami praktycznie nie da sie kupić. Listwa jest szara i taka musi zostać, nie maluj jej bo przy montaz popęka. Od dołu trzyma sie na nakrętkach które na 90% są zardzewiałe i bedziesz miał problem z ich odkręceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zniechęcaj mnie :P

chcę ściągnąc wszystkie plastiki z wyjątkiem tyłu. tył chcę malować na aucie.

jakoś to ogarnę ;) thx za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z progiem jest trochę zabawy, listwę grzej suszarka i powoli podważaj. Ze śrubami progu jeśli kołek się nie okręcie to nie ma problemu tylko ze te kołki są dosyć delikatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z progiem walczyłem w poprzednim b6 schodziło gładko, jedynie tak jak napisałeś te kołeczki się ukręcają i trzeba podważać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie chcę otwierać nowego tematu jak to jest z tymi listwami malował ktoś?listwa jest szara jest jakis odprysk widać jakby to  było malowane trzeba użyć tego łącznika do plastików ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pomalować szare listwy musisz je zmatowić ,dać PZP- podkład zwiększający przyczepność ,ja używałem boll-a w sprayu do tworzyw sztucznych ,następnie dałem podkład epoksydowy novol protect  360, podkład akrylowy ,baza i lakier, do lakieru powinno dodać się uplastyczniacz żeby nie pękał ,ja go nie dodałem i jak narazie ok 2 lata  jest ok, epoksyd nie jest konieczny ,ale fajnie wypełnia powierzchnię i nie trzeba grubo lać akrylowego,przed matowieniem dobrze trzeba odtłuscić listwy zmywaczem silikonowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...