Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to takiego Air Conditioner ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Moje pytanie dotyczy pozycji na FISie w której wyświetlany jest napis Air Conditioner . Nad tym napisem jest poziomy pasek z początkowym wskazaniem ,,0'' i kończącym się cyfrą 2. Coś tam wygrzebałem, że jest to wskaźnik związany z czystością powietrza w układzie klimatyzacji. Moja prośba czy mogę liczyć na jakiś większy opis zasady działania tego wskaźnika. Chodzi mi o to, kiedy praca klimatyzacji jest prawidłowa, a kiedy nie, czy coś w tym stylu. Dodam tylko że odblokowałem tą opcję, już w chłodniejszych miesiącach i nie używałem AC. Mam nadzieję że, pytanie moje znajduje się w odpowiednim forum. Jak by nie było dotyczy klimatyzacji :) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Witam wszystkich.

Moje pytanie dotyczy pozycji na FISie w której wyświetlany jest napis Air Conditioner . Nad tym napisem jest poziomy pasek z początkowym wskazaniem ,,0'' i kończącym się cyfrą 2. Coś tam wygrzebałem, że jest to wskaźnik związany z czystością powietrza w układzie klimatyzacji. Moja prośba czy mogę liczyć na jakiś większy opis zasady działania tego wskaźnika. Chodzi mi o to, kiedy praca klimatyzacji jest prawidłowa, a kiedy nie, czy coś w tym stylu. Dodam tylko że odblokowałem tą opcję, już w chłodniejszych miesiącach i nie używałem AC. Mam nadzieję że, pytanie moje znajduje się w odpowiednim forum. Jak by nie było dotyczy klimatyzacji :) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Jeżeli masz na myśli taki pasek na czarnym tle w zielonym menu w fis to jest to ilość zużywanego paliwa przez system AC/H. Na tym poziomie można również sprawdzić jaki wpływ na spalanie ma włączenie np elektrycznych foteli ;)

Z ciekawostek przy temperaturze zewnętrznej ok 34stC po ruszeniu i późniejszym staniu w korku wskaźnik wskazywał max ok 1,7l/h

Coś takiego:

A z czystością powietrza w układzie etc... nie ma nic wspólnego

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich.

Moje pytanie dotyczy pozycji na FISie w której wyświetlany jest napis Air Conditioner . Nad tym napisem jest poziomy pasek z początkowym wskazaniem ,,0'' i kończącym się cyfrą 2. Coś tam wygrzebałem, że jest to wskaźnik związany z czystością powietrza w układzie klimatyzacji. Moja prośba czy mogę liczyć na jakiś większy opis zasady działania tego wskaźnika. Chodzi mi o to, kiedy praca klimatyzacji jest prawidłowa, a kiedy nie, czy coś w tym stylu. Dodam tylko że odblokowałem tą opcję, już w chłodniejszych miesiącach i nie używałem AC. Mam nadzieję że, pytanie moje znajduje się w odpowiednim forum. Jak by nie było dotyczy klimatyzacji :) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Jeżeli masz na myśli taki pasek na czarnym tle w zielonym menu w fis to jest to ilość zużywanego paliwa przez system AC/H. Na tym poziomie można również sprawdzić jaki wpływ na spalanie ma włączenie np elektrycznych foteli ;)

Z ciekawostek przy temperaturze zewnętrznej ok 34stC po ruszeniu i późniejszym staniu w korku wskaźnik wskazywał max ok 1,7l/h

Coś takiego:

A z czystością powietrza w układzie etc... nie ma nic wspólnego

Dokładnie o to mi chodziło :) Wielkie dzięki za odpowiedz kolego. Myślałem że ma to związek z efektywnością AC. Podziękował za rzetelną odpowiedz. Rano podgrzeje fotel i sprawdzę czy pasek się ruszy. :D

Opublikowano

Rano podgrzeje fotel i sprawdzę czy pasek się ruszy.

Ruszy się na pewno :) po włączeniu klimy idzie prawie do połowy, ja przestałem na to patrzeć żeby się nie stresować zużyciem paliwa :grin:

Opublikowano
  • Autor

Rano podgrzeje fotel i sprawdzę czy pasek się ruszy.

Ruszy się na pewno :) po włączeniu klimy idzie prawie do połowy, ja przestałem na to patrzeć żeby się nie stresować zużyciem paliwa :grin:

No to pewnie ja też tylko sprawdzę ten bajer w praktyce i będę omijał jak chwilowe spalanie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Posiadam kolorowy fis (2008r.) da się ten zielony fis włączyć np. poprzez kodowanie?

Opublikowano

Posiadam kolorowy fis (2008r.) da się ten zielony fis włączyć np. poprzez kodowanie?

o właśnie jak się to włącza :D

Opublikowano

Posiadam kolorowy fis (2008r.) da się ten zielony fis włączyć np. poprzez kodowanie?

o właśnie jak się to włącza :D

VCDS :)

Opublikowano

A to trzeba odblokować? ja to mam po wciśnięciu przycisku na dole manetki

Opublikowano

A to trzeba odblokować? ja to mam po wciśnięciu przycisku na dole manetki

No bo masz aktywowane, wtedy się to włącza przyciskiem na manetce/wajcha od wycieraczek, a jak nie jest aktywne to trzeba kodowanie VCDSem zrobić

Opublikowano

Posiadam kolorowy fis (2008r.) da się ten zielony fis włączyć np. poprzez kodowanie?

o właśnie jak się to włącza :D

VCDS :)

eee widzę kolega bystrzacha :D ja myślałem że kalkulatorem ale no jakoś mi nie idzie :D

potrójna całka mi nie wchodzi :D to może by tak jakoś podpowiedział :) tylko w języku Polskim a nie NL :P

Opublikowano

Dzięki. Coś nowego dowiedziałem się o swoim aucie :D

Opublikowano

Posiadam kolorowy fis (2008r.) da się ten zielony fis włączyć np. poprzez kodowanie?

o właśnie jak się to włącza :D

VCDS :)

eee widzę kolega bystrzacha :D ja myślałem że kalkulatorem ale no jakoś mi nie idzie :D

potrójna całka mi nie wchodzi :D to może by tak jakoś podpowiedział :) tylko w języku Polskim a nie NL :P

Jakbyś czytał forum to byś znalazł, ale jak się nie chce to lepiej zadać 100 pytań do, w każdym dziale :facepalm:

Język NL nie jest do tego potrzebny

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/

Opublikowano

Aktywacja na FISIE o efektywności energetycznej tylko po 2010 roku !!!!! i bez Systemu START/STOP
17-Instruments--->ADAPTACJA 10--->Channel 77 zmiana z 0 na 255

Proszę :)

Troszeczkę bujda w opisie bo ja mam S/S i działa normalnie :wink:

Opublikowano

też mam start/stop. Auto z połowy 10 roku

Opublikowano

Troszeczkę bujda w opisie bo ja mam S/S i działa normalnie

Też mam u siebie S/S i działa, z tym że u mnie było ruszone fabrycznie, aczkolwiek coś kiedyś kodowałem i było zaptaszkowane wedle rozpiski :)

Opublikowano

No to trzeba WRC podpowiedzieć żeby wykasował zapis o S/S :) Ja też miałem fabrycznie to zakodowane.

Opublikowano

Aktywacja na FISIE o efektywności energetycznej tylko po 2010 roku !!!!! i bez Systemu START/STOP

17-Instruments--->ADAPTACJA 10--->Channel 77 zmiana z 0 na 255

Proszę :)

Troszeczkę bujda w opisie bo ja mam S/S i działa normalnie :wink:

aaa to się nazwya efektywność energetycza no to ależ owszem przeczytałem ale mój rocznik się nie załapuje :)

oj AndynI przestań pierdzielić dobra, pokaż mi te sto pytań do w każdym dziale ... zresztą nie pokazuj tylko przestań się zachowywać jak baba...

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Aktywacja na FISIE o efektywności energetycznej tylko po 2010 roku !!!!! i bez Systemu START/STOP

17-Instruments--->ADAPTACJA 10--->Channel 77 zmiana z 0 na 255

Proszę :)

Troszeczkę bujda w opisie bo ja mam S/S i działa normalnie :wink:

aaa to się nazwya efektywność energetycza no to ależ owszem przeczytałem ale mój rocznik się nie załapuje :)

No jak ten co masz w w profilu to raczej kiepsko będzie :grin:

Opublikowano

hehehe no taaam to raczej wogole uwidzieć zielony kolor na fisie byłoby mega trudne :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.