Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Webasto do B7 z 3,0 TDI


pwitkow

Rekomendowane odpowiedzi

Taa ale dorwij wszystkie graty na 1x - od kilku miesięcy szukam wymiennika ciepła ze sterownkiem dla 1.9TDI i... pupa.

Jest na allegro od 2.0TDI u kościa, od którego kupiłem zdalne sterowanie

http://allegro.pl/item913826894_webasto_vebasto_8e0265081_ap_a4_combi_2_0_tdi_07r.html

Montowane na podłużnicę, bo są jeszcze do montażu pionowego koło IC

Trzeba tylko sprawdzić czy sterownik będzie współgrał z elektroniką B6[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 21:47_________________________________________________

to jest 10% kompletnego urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego szukam zestawu z B6 - chodzi nie tylko o elektronikę ale także o prawidłowe kodowanie i adaptację. Nie chcę kombinować tylko zrobić porządną serię ;)

Tak Tomku - tylko na tych fotkach masz sam wymiennik uchwytem - sterownika się tam nie dopatrzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem na allegro to o pelen zestaw ciezko.STad pewnie tez te rozpietosci cenowe :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w grę wchodzi tylko dorwanie rozbitka z tym wyposażeniem... Całego zestawu na allegro jeszcze nie widziałem.

Mario - czekamy na DIY Twojej instalacji. Jeśli dobrze to rozkminisz to o webasto będzie znacznie łatwiej - na allegro jest sporo gratów od 2.0TDI. Koszty instalacji są mniejsze ponieważ odchodzi rezanie obiegu wody podłączonego do zaworu magnetycznego z którego zrezygnowano w silnikach 2.0TDI a w 1.9TDI (gdzie każde webasto miało go fabrycznie) wyłączono go progamowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w grę wchodzi tylko dorwanie rozbitka z tym wyposażeniem... Całego zestawu na allegro jeszcze nie widziałem.

Mario - czekamy na DIY Twojej instalacji. Jeśli dobrze to rozkminisz to o webasto będzie znacznie łatwiej - na allegro jest sporo gratów od 2.0TDI. Koszty instalacji są mniejsze ponieważ odchodzi rezanie obiegu wody podłączonego do zaworu magnetycznego z którego zrezygnowano w silnikach 2.0TDI a w 1.9TDI (gdzie każde webasto miało go fabrycznie) wyłączono go progamowo.

Zapraszam

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_montaz_webasto_avant_quattro-t117299.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...