Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz - w b6 szyba boczna jest już fabrycznie maksymalnie przyciemniona więc nie ma o czym dyskutować.

Znajomy ostatnio również fikał ponieważ ściągnął auto z USA i twierdził że g.wno Mu zrobią bo to z USA... Tydzień później dowód już miał zabrany,

:grin:

Opublikowano

dokładnie.znajomemu kiedyś zabrali dowód bez żadnego mierzenia przepuszczalności i nie było dyskusji

Opublikowano

Ja nie twierdze, ze nie macie racji. Nie twierdze tez, ze jak przycemnisz szyby ponizej 70% to wszystko jest ok. Uważam tylko, ze policja łamie prawo zabierając dowody tylko na podstawie tego, ze funcjonariusz stwierdzi sobie, ze szyba nie przepuszcza swiatła. Analogoczina sytuacja: Jak policja zatrzymuje kierowce za przekroczenie predkosci, to ma na to jakis konkretny dowod ( nagranie video, zdjecie foto, pomiar z lasera albo suszarki). Wyobrazacie sobie sytuacje, w ktorej polcijant podchodzi do kierowcy i stiwerdza, ze ten przekroczyl predkosc, bo on to widział na własne oczy i to mu powinno wystarczyc ??? Musi byc konkretny dowod, tak samo jest z ciemnymi szybami. Zabieranie dowodow i wystawianie mandatow tylko na podstwie domniemania funkcjonaruisza jest złamaniem prawa.

R7 JAREK- Z tym kumplem, który sprowadził auto z USA, to jest zupełnie inna sprawa, bo jak rejestrujesz auto w danym kraju to musi ono spełniać warunki techniczne tam obowiązujące. Rejestrujesz w Polsce, więc musisz dostosować auto do obowiazujacych w kraju przepisow.

Opublikowano

Ale co to zmienia? Przepisy a proza życia to dwie inne sprawy w tym kraju..

Chcesz to przyciemniaj i tyle ale możesz z nietęgą minę mieć jak przyjdzie Ci zrywać folię na mrozie

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

W Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r wyprostowano sprawe przyciemnionych szyb, tylną i boczne tylne możesz mieć przyciemnione w 100% lub zaklejone/ zaspawane, auto ma posiadać przednia szybe o przepuszczalności 70% Przednie boczne o przepuszczalność 70% (najlzejsza folia przyciemni do ok 60% aby było 70% musi być piecowo dymiona co kosztuje sporo pieniążków i bawią sie w to tylko w drogich sportowych autach)

Opublikowano

Na stacji diagnostycznej jak masz znajomego, albo masz stację mniej rygorystyczną jedziesz po badanie techniczne elementu, ok. 50 zł to kosztuje, i wracają Ci dowód ;)

Osobiście sprawdziłem, jeżdżąc motocyklem z przelotowym tłumikiem :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.