Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Testował to ktoś ?


ookon

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem coś podobnego nazywa się ceramizer...tworzy warstwę ceramiczną na powierzchniach trących się...

http://www.ceramizer.pl/content/view/38/49/ poczytaj sobie o tym na podanej stronce....sa testy, porady i oceny...powiem szczerze, ze silniczek zrobil sie jakby sliski...lekko wchodzi na obroty...u kolegi przestal brac olej... u mnie jeszcze nie zauwazylem az takiego dzialania,ale nie przejechalem jeszcze wymaganego limitu kilometrow podczas ktorego nastepuje najwieksze odlozenie sie tego specyfiku...producent podaje 1500km.....mysle ze nie zaszkodzi,a pomoc pomoze....jezeli zauwaze jakas znaczna poprawe w moim aucie dam ci znac...Autko do jakiego to dolalem opel vectra 1.6 16v straszny pijak na oelj...teraz chyba zastosuje to do audi a4 b6 1.8 turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za linka,mam jeszcze pytanie:co ewentualnie mógłbym sprawdzić przed użyciem tego specyfiku żeby móc póżniej określić czy pomogło czy nie?podobno powraca moc.czy odczułeś może że auto jest mocniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak każdy chwali... ładnie wszystko opisane... ale...

własnie jest jedno ale o którym nikt nie wspomina :] Po takim ceramizerze (czyt. środkiem z w/w linku) Ewentualny remont silnika w przyszlosci jest prawie niemożliwy (bardzo trudno go wykonac - mechanicy wyklinaja takie środki przy robocie)

Powierzchnie jakie sie tworza sa tak twarde ze o szlifie pozniej nie ma mowy.

Poprawa bedzie spora i zauwazalna jednak po pewnym przebiegu jak juz pozniej zacznie sie cos dziac to autko (silnik) tylko sprzedawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...