Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamykanie drzwi po przekręceniu kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich, piszę swojego pierwszego posta wiec bedę wdzięczny za wyrozumiałość. Mam problem z moją Audi a4 B5 1.9 tdi AHU mianowicie jak włączę zapłon auto się zamyka,a po wróceniu kluczyka w pozycje off się otwiera, denerwuje mnie to chciał bym się tego pozbyć. Czytałem dużo na ten temat , na forum opisują tylko jak wyłączyć funkcje zamykania po przekroczeniu 15km/h. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Opublikowano

Podepnij vag i podaj jakie masz kodowanie pompki centralnego.

Podaj jeszcze numer pompki (numer na obudowie bądź odczyt z vag)

Prawdopodobnie będziesz musiał ją przekodować

Zonk może być też taki, że ktoś sobie sam tą opcję wyrzeźbił.

Raczej fabryczne rozwiązanie z zamykaniem po zapłonie to nie jest ale mogę się mylić.

Samochód otwierany z ori pilota czy centralka jest dokładna nie fabryczna?

Edytowane przez Fazii

Opublikowano
  • Autor

Kolego

nr pompy to ;

8D08622578 ZV-Pumpe, Funk D12

Kodowanie:

12833

Centralny fabryczny otwierany z pilota

Edytowane przez stasiu22

Opublikowano

To zapewne funkcja realizowana przez dokładany alarm. Mam tak samo i tak działą mój alarm.

Lekarstwem jest odłączenie alarmu, lub zmiana jego podłączenia do instalacji.

Opublikowano

Oryginał to oryginał :)

Do zamienników zawsze podchodziłem z dystansem :)

Opublikowano

Jeśli dokładany alarm to co on ma do centralnego? Chyba że są ożenione. Jeśli nie można będzie tego rozdzielić to zostaje osobny alarm nie łączony z centralnym.

Opublikowano
  • Autor

Koledzy dzisiaj doszedłem do problemu, mianowicie ktoś dołożył "chiński" alarm. Wywaliłem go całkowicie i wszystko jest jak ma być:) Ale pojawił sie następny problem mianowicie, samochód zamyka mi się po minucie gdy go otworzę.Tak jak by po otwarciu drzwi kierowcy nie widział ze ktoś wsiada i go zamyka. Czy idzie tą funkcje która po minucie zamyka samochód całkowicie usunąć?

Z góry dziekuję za odpowiedzi:)

Opublikowano

A pokazuję Ci komunikat na FISie jak otwierasz drzwi kierowcy? Bo normalnie jest tak,że gdy w ciągu minuty od otwarcia pilotem nie otworzysz drzwi auto ponownie się zamknie. Więc może mikro styk w zamku drzwi kierowcy Ci padł i nie widzi, że drzwi zostały otwarte.

Opublikowano
  • Autor

A pokazuję Ci komunikat na FISie jak otwierasz drzwi kierowcy? Bo normalnie jest tak,że gdy w ciągu minuty od otwarcia pilotem nie otworzysz drzwi auto ponownie się zamknie. Więc może mikro styk w zamku drzwi kierowcy Ci padł i nie widzi, że drzwi zostały otwarte.

Kolego właśnie nie pokazuje na fisie ze są otwarte i nawet oświetlenie środka nie zaświeca się przy otwarciu auta . To gdzie by można szukać przyczyny? Dodam ze jak otworze drzwi to pod nogami się zapala i światełko w drzwiach tez działa, chodź nie wiem czy ma coś wspólnego :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.