Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes W211 E320 CDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po sprzedaży B6 zaczęły się poszukiwania B7, jednak po drodze trafił się w bardzo dobrych pieniądzach mietek, więc czemu nie.

Marka: Mercedes-Benz
Model: W211 E320 CDI
Silnik: 3.0 V6 Diesel (224 km)
Skrzynia: ASB 7-Gtronic
Rok produkcji: 2005

Wyposażenie jak na mietka przystało (wersja Avantgarde). Raczej wszystko co potrzebne to jest.

Plany? W aucie raczej nie mam zamiaru wprowadzać jakiś radykalnych zmian, tak jak to było w B6. Powodem jest to, że docelowo jednak chcę wrócić do audi. W tym aucie raczej planem będzie doprowadzenie go do stanu idealnego tj.

-lepsze koło

-wymiana przedniego pękniętego zderzaka, może na polifta :P

-regeneracja lamp

-obniżenie na lato jakimiś sprężynami

-obszycie kierownicy i gałki

-jakiś programik :lol:

-DRL i zmiana wszystkiego na LED :wink:

Teraz zdjęcia:

SkAPwW.jpg

bkIh3z.jpgsZZYGl.jpgvXIUfm.jpg

Opublikowano

zacznij od regeneracji lamp. Przypuszczam że wogóle nie świecą a po regeneracji jest BAJKA.

Opublikowano

No i pompę SBC sobie dokładnie obadaj, bo przedlifty mają z nią niemały problem ;) Ogólnie bardzo fajne, dobrze wykonane auta - sam chorowałem na polifta swojego czasu.

Opublikowano

dowiedz sie w ASO, jest akcja serwisowa na SBC


choc ten moze go juz nie miec

Opublikowano
  • Autor

Za regenerację na pewno będę się brał, z tym, że prawdopodobnie za wszystkie prace zabiorę się koło marca/kwietnia, jak się ciepło zrobi :)

Jeśli chodzi o SBC to błędów nie sypie, póki co jest wszystko git, na kompie też jest ok. Co do akcji to po nowym roku zorientuje się czy się łapie, dzięki za info ! :P

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, nie wiem czy tu czy prywatnie zapytać bo szukam teraz kombi i mam okazję kupić 320 cdi 2003 r 204 km z tym że ma przebieg 298 tyś i poczytałem trochę to się przeraziłem kosztami naprawy pompy SBC.

Więc mam pytanie czy i jak sprawdzałeś przy kupnie SBC ile zostało jeszcze tych kliknięć bo wiem że 400/450 tyś jest ogólnie a potem trzeba jechać żeby podwyższyli ten limit albo wymiana?

Czy to wystarczy pojechać z kimś i podpiąć pod komputer czy tylko w serwisie Mercedesa?

Odkąd kupiłeś to miałeś jakieś awarie poważne lub mniej poważne?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To jest przedlift i nie ma tam czasem silnika R6 i skrzyni 5G-tronic? Silniki V6 byly wkladane dopiero w poliftach tak jak i skrzynie 7G

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.