Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa 1.9 TDI silnik AVF


giemar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich..

Panowie mam problem-trochę dziwny ale jest,a więc:

Od dłuższego czasu walczę z błędem{błąd przekaźnika pompy paliwowej}praktycznie zrobiłem wszystko co na forum było opisywane ,ale to co zaobserwowałem ostatnio mnie zaciekawiło..Zatankowałem samochód do pełna i wywaliło mi--- błąd przekaźnika pompy paliwa,skasowałem go ze dwa razy,i więcej on się nie pojawiał. Wyjeździłem paliwo prawie do rezerwy,wlewam paliwo,a tu---błąd przekaźnika pompy paliwa, skasowałem go, jeżdżę dalej błędu nie ma,dla pewności pojeździłem jeszcze trochę aby sprawdzić czy błąd się pojawi,ale go nie było. Podjeżdżam na stację, tankuję 15 litrów jadę 10 km a tu ---błąd przekaźnika pompy paliwa. Myśląc z twierdziłem ze może coś z odpowietrzeniem zbiornika--z kasowałem błąd, przejechałem się --błędu nie ma,odkręcam korek wlewu paliwa,czekam,zakręcam, jadę dalej---błędu nie ma,a więc z odpowietrzeniem jest wszystko ok.. Jadę na stację tankuję paliwo,jadę, a tu--- błąd przekaźnika pompy paliwa.Co to może być-według mnie to coś z pompą paliwową,ale teraz pytanie, czy mogę założyć pompę paliwową od B7 od silnika 2.0 TDI do mojego--przypomnę ze ja mam B6 1,9 TDI 130 kM. Ten gość co sprzedaję niby twierdzi ze jest to samo,ale tak do końca to pewny nie jest... Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze zrobilbym inaczej.jedz jak bledu nie bedzie.zatankuj tak zeby wywalilo ci blad, ale nie dokrecaj korka od zbiornika paliwa(zaraz po zatankowaniu ,przed odpaleniem).jesli bledu nie wywali to prczyczyna z odpowietrzeniem ziornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak jeszcze zrobię, a tak w razie czego to odpowietrzenie baku gdzie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze ze nie wiem jak jest w 1.9 avf ,ale zobacz jak to wyglada z benzynce 2.0 .powinno u ciebie byc podobnie -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294693-co-to-za-czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja właśnie po teście zaproponowanego przez kolegę z forum, a więc po zatankowaniu i nie dokręceniu korku wlewu paliwa błąd nadal się pojawił...A więc zostaje tylko sprawdzenie pompy paliwa lub wymiany na inną(tak myślę)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to takie trochę dziwne---zanim będę wymieniał,to sprawdzę tą moją ,może jest jakoś zabrudzona,ze aż ją przystawia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego chciałem zacząć-ale nikt nie jest mi w stanie napisać,gdzie on się znajduje.Z jednych moich postów nawet zrobiłem zdjęcie ,tego co mam pod kierownicą.

Wymieniłem tylko jeden przekaźnik o nr.219-ale to nic nie pomogło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...