Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odtwarzanie multimediów przez bluetooth MMI 3G Basic


pbugaj1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam pytanie, czy jest możliwość aktywacji funkcji odtwarzania multimediów z telefonu za pomocą bluetooth? W tym momencie bluetooth działa jedynie jako zestaw głośnomówiący. Mam nawigację MMI 3G basic, wersja oprogramowania BNav_EU_K0257_2_D1
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, czy jest możliwość aktywacji funkcji odtwarzania multimediów z telefonu za pomocą bluetooth? W tym momencie bluetooth działa jedynie jako zestaw głośnomówiący. Mam nawigację MMI 3G basic, wersja oprogramowania BNav_EU_K0257_2_D1

pozdrawiam

Z tego co mi wiadomo to raczej nie ma takiej opcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

Nie mam niestety w swoim aucie gniazda AMI i myślałem że chociaż tak uda się mi odtwarzać muzykę z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że najczęściej korzystam ze Spotify i byłoby super gdybym mógł odtwarzać muzykę bezpośrednio z tego serwisu. Zastanawiałem się jeszcze nad montażem modułu AMI. Widziałem że można je na allegro dostać za około 500 zł. Orientuje się może ktoś czy z instalacją jest duży problem i jakie ewentualnie są koszty samego montażu. I jeszcze najważniejsze pytanie, czy AMI "widzi" telefon jako dysk czy odtwarza każdy sygnał jaki wysyłam z telefonu tak jak zestawy bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AMI w aucie. Z tego co wiem to montaż nie jest skomplikowany i wymaga pociągnięcia kilku kabli. Przypuszczam że największą trudność może sprawić drenowanie dziury pod gniazdo w schowku. Jednak jak jest dokładnie to nie wiem gdyż mam u siebie oryginalnie zamontowane. AMI widzi telefon i wyszukuje plików z muzyką które masz na karcie lub telefonie. Odtwarzanie przebiega tak jak byś wsadził kartę SD do czytnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :) wygląda na to że AMI też nie spełnia moich oczekiwań więc nie ma sensu wydawać kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat. Dokladnie mam takie same wymagania jak kolega

pbugaj1

Odtwarzanie muzyki z iOS lub Androida (youtube, spotifity, shazam) via bluetooth.

Niektóre aplikacje przenosza dzwiek z telefonu na glosniki. Udalo mi sie odtworzyc muzyke w aplikacji google na Iphonie, natomiast przekaz na glosniki został zerwany po ok 10s. Na Androidzie niestety to nie dziala.

Ktoś już znalazl metode lub aplikacje, która działa stabilnie.

Byc moze jest ktoś na forum, kto ogarnie napisanie takiej apki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AMI w aucie. Z tego co wiem to montaż nie jest skomplikowany i wymaga pociągnięcia kilku kabli. Przypuszczam że największą trudność może sprawić drenowanie dziury pod gniazdo w schowku. Jednak jak jest dokładnie to nie wiem gdyż mam u siebie oryginalnie zamontowane. AMI widzi telefon i wyszukuje plików z muzyką które masz na karcie lub telefonie. Odtwarzanie przebiega tak jak byś wsadził kartę SD do czytnika ;)

Ja jak mam wyjście AMI to w ogóle nie widzi telefonu, tylko pendrive'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja nie ma tutaj nic do rzeczy, to moduł bluetooth w samochodzie musiałby obsługiwać A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) - wtedy w telefonie przy parowaniu można wybrać odpowiednie opcje. Można natomiast dokupić sobie moduł bluetooth z a2dp pod AMI właśnie

Bluetooth-iPod-Adapter-1.jpgDVVjWw4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem miroring tel->mmi

ale gdzie to kupic i w jakich wersjach dziala nie mam pojecia.

Ktoś coś wiecej powie na ten temat?

Zastanawiam sie tez nad opcja wymontowania MMI i wlozenia jakis nie ori multimediow, ktos to przerabiał?


Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden,. który nie wie, że się nie da, i on to robi...

Odpaliłem stabilnie muzykę przez seryjny Bluetooth.
Niestety nie online (YouTube czy inne spotifity)
Video jeszcze nie opanowałem
Po weekendzie wrzucę filmik.

Trochę weekendów mineło, a i metody odtwarzania się zwiekszyły.

Poprzednich nie bedę opisywał.

Udało sie ostatecznie odtwarzać muzyke online z youtube za pomocą aplikacji google.

Działa to niestety tylko na iphonie (na szczescie kazdym), android na LG i Samsungu odpada, innych systemów nie testowanem.

Do pełni szczescia brakuje tylko obrazu. Czasami są problemy z jakościa dzwieku

(jakis tukan mi sie wlaczyl zamiast muzyki, ale nie chce mi sie jeszcze raz nagrywac)

Edytowane przez Murzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...