Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ESP/ASR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie,chciałbym się dowiedzieć czy mam ESP ,jak to sprawdzić? Auto z 2011r. Po naciśnięciu przycisku jest tylko informacja o ASR.

Opublikowano

sprobuj zaboksowac:) jesli kola zaczna i przestana sie obracac to masz:D ale masz napewno :D esp i asr to standard w audi od poczatku 21 wieku:)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź,pewnie sprawdzę to dopiero jak śnieg będzie. Audi to moje pierwsze starcie z tą marką i jak na razie jestem ciągle rozczarowany (wyposażeniem). Bo technicznie jest bez zarzutu.

Opublikowano

i jak na razie jestem ciągle rozczarowany (wyposażeniem)

Nooo to witaj w klubie :wink: myślisz że dlaczego jest tu tylu modzących :grin:

Opublikowano

Esp to chyba już od jakiegoś czasu wymóg, nie standard nawet.. Więc być musi.

Edytowane przez lesjagl

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź,pewnie sprawdzę to dopiero jak śnieg będzie. Audi to moje pierwsze starcie z tą marką i jak na razie jestem ciągle rozczarowany (wyposażeniem). Bo technicznie jest bez zarzutu.

czemu rozczarowany?? chyba ze jezdziles dotychczas bentleyem:)

Esp to chyba już od jakiegoś czasu wymóg, nie standard nawet.. Więc być musi.

masz racje.tuw nie wypusci takiego auta z przegladu

Opublikowano
  • Autor

Taaak,jedynym modem w tym aucie klasy premium będzie jego sprzedaż :grin:. Razi mnie jego wyposażenie i jego dobór (a raczej jego brak) . Niestety ,zabawka za duże pieniądze która nie jest ich warta.


Ha,nie jeźdiłem bentleyem. Do tej pory miałem cztery vw :wink:

Opublikowano

Taaak,jedynym modem w tym aucie klasy premium będzie jego sprzedaż . Razi mnie jego wyposażenie i jego dobór (a raczej jego brak) . Niestety ,zabawka za duże pieniądze która nie jest ich warta.

Dziwnie piszesz.. skoro Cie razi, znaczy że, źle sobie dobrałeś, chyba że, w prezencie dostałeś, to inna bajka ;-). Ja z reguły jak już kupuję samochód, to wiem co ma, czego mu brak, z czego brakiem mogę się pogodzić a z czego nie.. jak jest za dużo na "nie" to nie kupuję.

Opublikowano

Taaak,jedynym modem w tym aucie klasy premium będzie jego sprzedaż . Razi mnie jego wyposażenie i jego dobór (a raczej jego brak) . Niestety ,zabawka za duże pieniądze która nie jest ich warta.

Dziwnie piszesz.. skoro Cie razi, znaczy że, źle sobie dobrałeś, chyba że, w prezencie dostałeś, to inna bajka ;-). Ja z reguły jak już kupuję samochód, to wiem co ma, czego mu brak, z czego brakiem mogę się pogodzić a z czego nie.. jak jest za dużo na "nie" to nie kupuję.

Dobrze prawisz :drunk:

Mi tam to ESP tylko przeszkadza- Czasami skubane nie wyłącza się nawet do 4 biegu :a4fan:

Opublikowano

Mylisz ESP z ASRem

Opublikowano

Mylisz ESP z ASRem

Tak faktycznie źle napisałem chodzi o ASR :wink: choć w tym przypadku oba systemy występują razem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wg rozpiski kodów wyposażenia mojego auta jest kod 1AS program stabilizacji ESP.

Opublikowano

Mylisz ESP z ASRem

Tak faktycznie źle napisałem chodzi o ASR :wink: choć w tym przypadku oba systemy występują razem.

tylko na jednej kontrolce

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masz na bank ASR i ESP, przytrzymujesz przycisk na konsoli krótką chwile, wyłączasz ASR, przytrzymujesz dłużej, wyłączas ASR i ESP. opcja działa do ok 70kmh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.