1.8T AEB - problem z podpięciem przepływomierza

Marcin_1.8T

Witam

Miałem ostatnio wymieniany silnik bo rozrząd strzelił. Wszystko jest juz ok z tym że mam do wymiany jeszcze przepływomierz. Jak się okazało u mnie ktoś połamał wtyczke od przepływki i były wpięte same piny, niestety przy demontażu przepływomierza pomieszałem te kable. Czy jest ktoś mi w stanie powiedziec jak podłączyc spowrotem te Piny ? Kolorami kabli albo jakie pomiary powinny byc na kazdym przewodzie i na którym pinie taki powinien się znaleźc ?

Przepływomierz Bosch 0 280 217 112

Jeżeli masz/miałeś wtyczkę 4pin to może to pomoże ;) co prawda u mnie jest z końcówką 0 280 217 117

1-brązowy (masa), 2-żółty , 3-czerwono/zielony (12V), 4- zielony

Przed podłączeniem sprawdź czy zasilania się pokrywają , 12V jest przez moment po zapłonie, bo idzie przez przekaźnik pompy paliwa, podczas pracy silnika jest cały czas (żeby cię nie zmyliło, jak przekręcisz kluczyk i zniknie ;) )

OK dzięki wielkie, przepływke mam właśnie 4 PIN więc niebawem ide sprawdzic, bardzo mi pomogłeś nawet chęciami bo kurcze żadnych informacji nie mogłem znaleźc na internecie, a sie rozchorowałem i nie mam nawet jak na warsztacie sprawdzic w jakimkolwiek programie ;)

:thumbup1: zdrówka życzę