Skocz do zawartości
IGNOROWANY

żarówka świateł mijania


kaska549

Rekomendowane odpowiedzi

zostałam sama z samochodem, moj facet wyjechał a nie świeci mi prawe światło mijania, chce to jak najszybciej wymienic i tu pytanie czy sama sobie poraze czy tzreba mi meskeij silnej reki? potrafie zrobic rozne rzeczy ptrzy samochodzie wiec poprosze o instrukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałam sama z samochodem, moj facet wyjechał a nie świeci mi prawe światło mijania, chce to jak najszybciej wymienic i tu pytanie czy sama sobie poraze czy tzreba mi meskeij silnej reki? potrafie zrobic rozne rzeczy ptrzy samochodzie wiec poprosze o instrukcje

Nie wiemy jaki masz rocznik......w związku z tym jakie lampy i jakie żaróweczki tam idą.......ale wymiana to nic strasznego......tylko musisz wiedzieć jaką żarówkę kupić)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciągasz dekielek z tyłu lampy,odpinasz kabelki od zarówki,odbezpieczasz zarówke taką sprężynka,wyjmujesz spaloną zarówke,potem zakładasz nową zarówke i składasz wszystko do kupy. :hi: mysle ze sobie poradzisz.


zarówke oczywiscie trzeba dobrać taką jaka ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślalam o tym żeby wyjąć ta spalona wtedy z nią poleciec do sklepu i dokładnie taka dokupić, rocznik 1999/2000 mój facet mowil zawsze ze to wersja poliftowa czy jakoś tak:) a ile bedzie kosztować taka żarówka i czy jedna sztuke kupie czy to sa komplety po 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dotykaj palcami szklanej bańki :)


pojedynczo dostaniesz na każdej stacji benzynowej a jak się ładnie uśmiechniesz i poprosisz to na pewno jakiś pan ci pomoże wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wszystkie pomocme odpowiedzi;d w poniedziałek spróbuje to zrobić:) a jeszcze jedno pytanko, przegladalam troszke fora i tam pisało ze z prawej strony trzeba odpinas/zdejmowac jakies plastiki wlotu popwietrza czy cos? to prawda? bo u mnie właśnie usterka jest z prawej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda ale nie wiem jak jest w 1.6 u mnie 1.9 tdi rozbiera się bardzo łatwo ( z jednej strony wsadzany z drugiej wciskany) zaraz nad lampą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należało by jeszcze sprawdzić czy tam nie siedzi przez przypadek xenon.Takiej raczej na stacji nie będą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziękuje wszystkim którzy mi udzielili odpowiedzi:) wszystko się udało miałam problem ze zdjeciem tej klapki zeby sie dostac do zarówki bo miała taka śrubeczkę którą ciężko bylo odkrecic bo nie bylo gdzie wepchac srubokreta ale jakims małym dałam rade:) z lewej strony łatwiej bo tam jest tylko taki zatrzask a z prawej śrubka:) miałam żarówkę osram H7U 12V55W w sklepie pokazałam ją i pan mi dał Philipsa o takich samych parametrach tylko że H7 za 15 zł także dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...