Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VaG nie Łączy się z immobilajzerem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich i proszę o pomoc. Problem polega na tym że zaparkowałem auto, gdy do niego wróciłem i próbowałem go odpalić od razu migała kontrolka od immo... auto łapie i zaraz gaśnie... w błędach silnika jest błąd 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem.. próbowałem połączyć się z immo przez Vag,we wszystkich opcjach immo pojawia sie komunikat brak uprawnień lub dostepu do ecu. Nie da się sprawdzić błędów Immo.. nie da sie również wykonac adaptacji immo w następującej kolejności:

Jak widać winną jest ecu. Tak więc postanowiłem zaprogramować immo vagiem:

Włącz zapłon
uruchom Vag-com (lub inny podobny program np. vwtool)
wejdź w Immobilizer (adres 25)
wybierz: Adaptacja (adres 10)
Wybierz kanał 00 (dla przeprowadzenia adaptacji)
Jeśli będzie się pytało o wartość to wpisz "0"
Zatwierdź.
Zakończ transmisję.
Wyłącz zapłon i włącz ponownie.
Lampka sygnalizacyjna immobilizera w liczniku powinna zgasnąć po 1 sekundzie.

Komunikacja VAG działa z silnikiem, abs, komfortem, licznikiem i wszystkimi innymi lecz nie łączy się poprawnie z IMMO.!!!

POMOCY!!!

Opublikowano

Uzupełnił profil i napisz może o jakie dokładnie auto chodzi , jaki rocznik itd. - po 98 roku immo jest w liczniku więc nie zalogujesz się w 25 , tylko tą procedurę przeprowadzasz w 17-Instruments

Opublikowano
  • Autor

Uzupełnił profil i napisz może o jakie dokładnie auto chodzi , jaki rocznik itd. - po 98 roku immo jest w liczniku więc nie zalogujesz się w 25 , tylko tą procedurę przeprowadzasz w 17-Instruments

Chodzi mi dokładnie o audi A3 b5 96r. 1.8 typ silnika AGN. Podczas próby połączenia z vag słychać z okolic zegarów cykanie jak by jakiegoś przekaśnika. Nie wiem czy ma tak być..? ma któś może jakieś pomysły?? proszę o pomoc bo auto stoi pod centrum handlowym na parkingu i zależy mi na szybkiej i dobrej diagnostyce..

Edytowane przez zbyne18

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam podobny problem z immo po zmienie ECU
Banan wiesz jak przekodować immo ?
moje audi to a4 b5 2.8 quattro 98r.
ale mam immo juz chyba w liczniku bo też pod 25 immo nie mogę sie podłączyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.