Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czujnik temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z czujnikiem temperatury po nagrzaniu do 90 stopni czasami wskazówka opadnie na 80 i po chwili znów 90 czyżby koniec czujnika?jeśli tak to jakiej firmy zakupić ?i gdzie go znajdę

Opublikowano

ja miałem tak samo ze w ciagu sekundy potafiła skoczyc na 70 i na 90, Ja zakupiłem wahlera i problem znikł.

Opublikowano
  • Autor

jaki koszt i gdzie się znajduje ?

Opublikowano

a ja mam taki problem że wymieniłem już 2 czujniki wody i żaden mi nie wskazuje poprawnie jeden wskazywał 70st. kupiłem drugi i nawet nie drgnie wskaźnik na liczniku. Czy ktoś może wie w czym jest problem silnik afn?

Opublikowano

mam problem z czujnikiem temperatury po nagrzaniu do 90 stopni czasami wskazówka opadnie na 80 i po chwili znów 90 czyżby koniec czujnika?jeśli tak to jakiej firmy zakupić ?i gdzie go znajdę

u mnie to samo,te wachanie temp. wejdze na 90 st po chwili spadnie na 80st i zaś na 90st i już tak trzyma, czujnik wymieniłem i dalej to samo,obstawiam termostat że się zacina lub elektryka siada w nim bo i sporadycznie sypnie też błędęm od termostatu.

Opublikowano

raczej termostat skoro tak skacze.

Opublikowano

Jakby skakało 60-90 to można obwiniać czujnik chodź są sposoby by to sprawdzić na 100%

Jak lata 80-90 to raczej termostat.

Np. Mamy 80, staniemy na światłach wskoczy na 90, a po ruszeniu znowu opadnie na 80.

Opublikowano

w moim przypadku skoczy tylko raz z 90 na 80 i za chwilę dobije do 90 trzyma tak do końca jazdy,

Opublikowano

no jak pisałeś termostat się wiesza juz :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam panowie mam pytanie gdzie znajduje się czujnik temperatury cieczy chłodzącej odpowiedzalny za wskażnit 1.8t BEX, jakiś dwu pinowy (czarny) jest przy chłodnicy, a drugi przy termostacie też dwu pinowy (niebieski).

W sklepie mówili mi że powinien być cztero pinowy :co:

Opublikowano

za głowicą i poniżej jej od strony grodzi.

Opublikowano

za głowicą i poniżej jej od strony grodzi.

Dzięki, znalazłem

Opublikowano

Pany u mnie tez wsumie cos wali. Bywalo tak ze czasami wskaznik spadal na zero w trakcie jazdy :( Puscilem vaga usunolem blad i pokazywalo pozniej juz normalnie 90. Teraz zas czasami potrafi troszke opasc i powrocic do 90. Podobnie moze byc termostat czy czujnik?


pomoze ktos?

czy dalej bede olewany na forum? :(

Opublikowano

takie opcje

tańsza i prosta wymień czujnik wody

droższa i bardziej skompilkowana od pierwszej to termostat

a jaki to błąd jak łaska go podać

Opublikowano

Jutro puszcze Vaga i podesle ;)

Ogolnie wczoraj jak jechalem to wskaznik opadl do zera i koniec ;/ przez ok. 50km nawet niedrgnol

Opublikowano

Daję 100% że masz padnięty czujnik tem. To on jest odpowiedzialny za takie zjawisko że pada albo skacze sobie to raz do zera, to raz na 90.

Opublikowano

teraz jakos czesciej na zero spada i zostaje ;/

Opublikowano

raczej czujnik

Opublikowano

no to tak

Silnik:

18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster

P1654 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

Klima:

01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap: Right (G221)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

00716 - Air recirculation Flap Positioning Motor (V113)

41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

No i ten blad z czujnikim:

01039 - Coolant Temperature Sensor (G2)

30-00 - Open or Short to B+

Opublikowano

zmień ten czujnik, kupi ori.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.