palemka a antena od radia gps

siwy26

czy ma coś wspólnego antena aby sią zaswieciła palemka w liczniku

Ta palemka to antena która jest zamontowana pod tylnym zderzakiem :

Link do postu w którym znajdziesz . Gdyby coś to mam tą antenę na sprzedaż :)

Ale tu mowa o B5. W zegarach Jaeger jest dokladany z tyłu obudowy moduł, który odpowiada za to, że ta "palemka" się zapala. Teraz mam założone VDO i żadnego dokładnego modułu z tyłu obudowy nie ma a mimo to palemka świeci cały czas.

Może się mylę ale moim zdaniem antena o której mówisz nie ma wpływu na pojawianie się palemki.

no własnie po zresetowaniu licznika zaswieciła się po 15 min i juz jest ok a wczesniej cały tydzień i nic

Ja mam licznik VDO z radiowym zegarkiem i tam z tyłu jest miejsce na dodatkową wtyczkę (chyba 4 pin). Czy to może być miejsce na podłączenie antenki?

Pytam, ponieważ ja nie mam żadnej antenki, a mimo to obok zegarka świeci palemka non stop. Mało tego, śmiem twierdzić, że zegarek faktycznie sam się po ostatnim odłączeniu akumulatora ustawił.

Na allegro widziałem antenki do zegarków radiowych i to mnie trochę zmyliło że do nowo nabytego licznika takowej nie dostałem.

Sprawdzę jeszcze raz odłączając aku, czy zegar sam się zaktualizował.

I to się aktualizuje raz dziennie jakoś w nocy? Zdaje się, że gdzieś to wyczytałem na forum, ale nie mogę zlokalizować tego wątku.

Tu masz wszystko: