Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to jest??:)


MaLyY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 95r. 1.6 benzyna

mam pytanko od czego jest ta kratka pomiedzy klimatronikiem a radiem...?? mialem ja zabrudzona... po jakims czasie ten "waz" co jest za ta kratka zaczal "pierdziec" mocno drgac wydajac przy tym dziwny dzwiek:) zmieniajac radio rozebralem odrazu caly panel i przeczyscilem ta kratke i waz sprezonym powietrzem(wsumie to tlenem od palnika:D:D:D:) na jakis czas byl spokoj... az jeden dzien:/ i zaczelo sie znowu na postoju na wolnych obrotach i wczesie jazdy do 2 tys obrotow....znowu rozebralem posciskalem ze zlosci tez "waz" powciskalem go mocniej na ten plastik na ktory jest wcisniety i poprawilem troche kabelki te co przy nim ida i na razie od 2 dni jest ok:) ale co to jest do czego ten wezyk?? mam kilka podejrzen ale nie bede sie wychylal z nimi na razie;):) aha i prosbo/pytanko ma ktos moze instrukcje polska do a4 na kompie i byl by tak dobry i przeslal bo nie moge znalesc na necie nigdzie:/ a bardzo mnie interesuje dzial wlasnie dotyczacy klimatronika:)nieby wiem co do czego ale to pierwszy moj samochod z takim czyms (wczesniejszy bylz najbiedniejszym wyposarzeniem jakie istnieje:( ) :) bede wdzieczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta krateczka jest poto, ja się niemyle, żeby klimatronic sprawdzał sobie temp w autku, na końcu wężyka jest mały wentylatorek i zasysa powietrze na czujnik. takie moje przemyślenia :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez tak myslalem ze to wlasnie od czujnika od temp. ale to pierdzenie mi nie pasowalo ale jesli jest tam wiatraczek to widocznie cos z nim powoli nie tak jesli pierdzi:/ a co z instrukcja ???? kto kolwiek??:D chyba bedzie trzeba zapodac jako temat:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że nie spotkałem się z instrukcją do A4 w formie elektronicznej.Chyba będzie trzeba zainwestować w papierową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh moze nie tyle co z forma elektroniczna co poprostu jak ktos ma czas i instrukcje(papierkowa) to wzucic do skanera i juz jest wersja elektroniczna:) jacys chetni...?? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...