Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd wymiana


szycha4Q

Rekomendowane odpowiedzi

Siema koledzy.

Czy ktos może mi powiedzieć co ile km trzeba wymieniać rozrząd w 2.0 T 200 ps.

Obecnie mam 112 TKM. i tak się zastanawiam. No i może jakie trzeba rzeczy powymieniać przy 112 tkm

Bym był wdzięczny za podpowiedź

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180tkm niby wg instrukcji ale jeśli nie wiesz, czy był robiony albo nie był wcale to rób przy 120tkm i przy okazji posłuchaj łańcuszka i napinacza fazatora, zajrzyj na szklankę popychacza hpfp, na zawor dv oraz pcv. I przede wszystkim uzupełnij profil bo nie wiadomo co pisać. Powyższe to bolączki tej jednostki i warto to zrobić i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszą koledzy. ja właśnie wymieniłem przy 120kkm wraz z napinaczem, łańcuszkiem i najwazniejsze zawór DV ! bo jesli nikt u Ciebie tego nie zrobił na BANK masz rozerwany ( i przy okazji 40Koni mniej ) po wyminie z przyjemnością odpalasz silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180tkm niby wg instrukcji ale jeśli nie wiesz, czy był robiony albo nie był wcale to rób przy 120tkm i przy okazji posłuchaj łańcuszka i napinacza fazatora, zajrzyj na szklankę popychacza hpfp, na zawor dv oraz pcv. I przede wszystkim uzupełnij profil bo nie wiadomo co pisać. Powyższe to bolączki tej jednostki i warto to zrobić i mieć święty spokój.

Za co odpowiadają poszczególne elementy?

Możesz rozszyfrować skróty?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bobix polecam poczytać ten temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/177461-niezdrowy-klekot-silnika-20-tfsi/ tu jest wsio wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...