Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...

Co byście zrobili najpierw z modów ? 8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki vario-tech :wink4::good:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 07:58_________________________________________________min_pb050095s133dd.jpg min_pb050096s2b97a.jpg min_pb050098s3b036.jpg min_pb050101s48792.jpg

Rainy/winter edition :wink4:

Opublikowano

a nie lepiej byłoby zostawić te ORI 16" co miałeś na zimowe a na wiosnę zakitować jakieś ładne 19" ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

uuu... jednak ORI były ciekawsze... ale pokaż całe auto na nich co tak to cięzko powiedzieć

Opublikowano
  • Autor

a nie lepiej byłoby zostawić te ORI 16" co miałeś na zimowe a na wiosnę zakitować jakieś ładne 19" ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

będą większe felgi, ale w swoim czasie :wink4:

uuu... jednak ORI były ciekawsze... ale pokaż całe auto na nich co tak to cięzko powiedzieć

mi tam się podoba :wink4: ale jak znajde chwile to zrobie zdjęcie całości jakieś lepsze...

Opublikowano

Co to jest za firma fox która ma uklad wydechowy na 2 strony

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jesli masz diesla to odpada ta firma

w sumie jest układ wydechowy pod mój silnik w ich ofercie :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________nie chciałem zakładac nowego tematu więc spytam bezpośrednio w temacie...

może ktoś sprawdzić i podać ile kosztuje łożysko koła przedniego do A4 B8 sedan 2008 rok?

dzięki za pomoc :good:

Opublikowano

łozyska około 550-650 PLN w zależności od zawiasu itp.

Opublikowano

ja śmigam podobną,tylko Avancik

pzdr

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

małe foto podglądowe :wink4:

i54517_p1100458.jpg

Opublikowano

jaki rozmiar?

Opublikowano
  • Autor

jaki rozmiar?

19x8,5

Opublikowano

szeroko, jak na zachód to chyba OK

Opublikowano

no ciekaw jestem jak to będzie wyglądać na aucie..

+ że 19 :wink4:

Opublikowano

wg mnie ciakawie i mało spotykanie

Opublikowano

nareszcie jakiś rant :good: gdzieś widziałem podobne koło na B8

Opublikowano
  • Autor

A ET jakie będa mieć ? :)

ET 45

no ciekaw jestem jak to będzie wyglądać na aucie..

+ że 19 :wink4:

mam nadzieje, ze bedzie wporzadku...

nareszcie jakiś rant :good: gdzieś widziałem podobne koło na B8

no własnie podobne, ale napewno nie te same, bo nie ma chyba w PL takiej B8 na tych felgach... chyba, że poprostu nie publikuje sie w internecie...

ogólnie była w miare okazja, więc wziąłem je, ranty do przeporelowania są no i musze sprawdzic czy sa proste napewno...

Opony jakie byście proponowali? o parametry mi chodzi głównie?

Opublikowano

fabrycznie do 19tek przewidziane jest 255/35/19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.