Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...

Co byście zrobili najpierw z modów ? 8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem i jest to zarówka h11 55W ale szukalem na roznych stronkach i nie mogłem znalesc czegos konkretnego:/[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:47_________________________________________________chodzi mi o ten rodzaj 5000k konkretnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 12:57_________________________________________________http://allegro.pl/item564511199_osram_night_breaker_h11_super_cena.html

takie coś bedzie dobre ??

Opublikowano

Kolego ale to nie jest zestaw HID tylko żarówka ale i tak jestem za żaróką a nie typowymi HIDami bo żarówka generalnie nie zmienia parametrów producenta auta, jedynie może mieć inną barwę ew. poprawia widoczność.

Opublikowano

mysle teraz jakie by tu felgi zapodac... :mysli:

Tobi_one jak z felami, coś ukąsiłeś czy jeszcze szukasz ?

Opublikowano
  • Autor

w dalszym ciągu poszukuje, czekam na jakies nowe wzory

Opublikowano

Mam dla Ciebie jedna propozycję, ale nie wiem czy trafię w gust.

Spodobały mi się jak szukałem sobie kołpaków, z tym że ja biore inny model :decayed:

Tutaj nawet w Twojej budzie

tomasontn5.jpg

http://www.tomason.de/tn5_przedstawienie.php

Opublikowano

Wyczesany felunek, ciekawe jak na B7 by wyglądały :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no musze przyznac ze ladnie wygladaja na mojej budzie :) zastanowie sie nad nimi

Dzięki :hi:paulo77

Opublikowano

no musze przyznac ze ladnie wygladaja na mojej budzie :) zastanowie sie nad nimi

Dzięki :hi:paulo77

Tobi, zastanawiaj się, żebyś w razie co zdążył podjechać na nich na sobotni spocik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no musze przyznac ze ladnie wygladaja na mojej budzie :) zastanowie sie nad nimi

Dzięki :hi:paulo77

Tobi, zastanawiaj się, żebyś w razie co zdążył podjechać na nich na sobotni spocik :wink4:

nie no az tak prędko to napewno nie :tongue4: poczekam do lata :)

Opublikowano

Mala inspiracja: felga RS6 II 19" z laczem 255/35

3001354417_c29ea75efd_o.jpg

3002190026_b0763a92cb_o.jpg

3002191174_5fc2c65807_o.jpg

To samo autko z zawiasem KW INOX 1:

02.jpg

07.jpg

To samo autko z felunkiem HRE M40, 19x8.5", ET38mm przod i ET33mm tyl. Lacz 245/35

3218721360_cec840690f_o.jpg

3218726494_2be40897f4_o.jpg[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 18:59_________________________________________________3247457181_01a02bdcbb_o.jpg

3248282898_7a32166fb3_o.jpg

3248282452_880661b941_o.jpg

Opublikowano

Matko ale żeś nawklejał tych fotek z audizine :)

Ja polecam felgi HRE. Taki sam wzór jak na fotkach jest dostępny na allegro w przystępnej cenie.

Fele od RS6 troche kupa i zaraz połowa Polski będzie na nich śmigać jak na wzorze RS4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

widziałem juz te felgi z audizine i te HRE M40 nawet fajne

Opublikowano

Fele od RS6 troche kupa i zaraz połowa Polski będzie na nich śmigać jak na wzorze RS4 :naughty:

kolega dobrze gada :good:

a na tych Tomasonach chyba jeszcze nie widziałem żadnej :naughty:

Opublikowano

Tomasony są najbardziej wyczesane z tego zestawienia :)

Opublikowano

O w morde Tomason TN5 RULEZ! Dopiero teraz zobaczylem w powiekszeniu na B8! Hmm! Ale jak dla mnie to tylko 20" :)

Opublikowano

O w morde Tomason TN5 RULEZ! Dopiero teraz zobaczylem w powiekszeniu na B8! Hmm! Ale jak dla mnie to tylko 20" :)

Makki, niestety te fele sa tylko w "małych" rozmiarach czyli 18" i 19" :decayed:

Z tym że jak na polskie drogi 19" to i tak duże wyzwanie

Opublikowano

niestety te fele sa tylko w "małych" rozmiarach czyli 18" i 19" :decayed:

Z tym że jak na polskie drogi 19" to i tak duże wyzwanie

Ehh, tam:) Ja od 4 lat jezdze na 20". Czesto bywam w Polsce i poprostu nauczylem sie jezdzic z tak duzymi felgami. Wiadomo ze o komforcie w Polsce na 20" nie ma co mowic ale da sie jezdzic. Nigdy nie prostowalem felg i nigdy nie byly uszkodzone..

Duzo zalezy takze od profilu opony. Ja wlasnie przez wyjazdy do Polski jezdzilem na 245/35R20 i 235/30R20. Pozniej mialem takze 225/35R20 ale to juz na Polsce lekka przesada. Znam za to takich odwaznych w Norwegii ktorzy smigaja na 225/30R20. To jak jazda na nalesnikach :)

Opublikowano

Tomasony :good:

Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki w pierwszym poscie zapraszam do oglądania :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.