Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...

Co byście zrobili najpierw z modów ? 8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak na ręcznym normalnym, ja w mietku 124 i Lexusie ręczny jako pedał w podłodze i spokojnie można było zarzucić lub zrobić altonena :) kwestia wprawy Panowie :)

Vario nie ma tak łatwo, ten reczny niejest taki głupi, kiedys niechcący podaczas jazdy nacisnąłem przycisk recznego i nie załapał tylko sie komunikat wyświetlił że nie wolno powyżej iluś tam załączać ręcznego. poza tym jutro jak się spotkamu to Ci pokaże

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie czyli nie da sie zbytnio tego zrobic raczej :confused4:

Opublikowano

jestem ciekaw jak on to zrobil... bo w B8 jest hamulec elektroniczny a nie zwykly reczny

Tytuł filmu "Tray Drifting" z ang tray=taca :wink4:

Juz kiedys po necie krazyl filmik jak ludzie pod tylne kola wsadzali tacki z mc'donnalda :polew:

Poszukaj sobie na youtube :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe to wszystko wyjasnia :>

Opublikowano

Tobi , jutro podjedz do Mc'donnalda, kup dwa zestawy i wiej z tackami :decayed:

A potem pocwiczysz na Parkingu Spotowym, ja mogę nagrywać :wink4:

Opublikowano

Tobi , jutro podjedz do Mc'donnalda, kup dwa zestawy i wiej z tackami :decayed:

A potem pocwiczysz na Parkingu Spotowym, ja mogę nagrywać :wink4:

a przy okazji jak juz bedziesz w mc'ku w zyrardowie (bo w sumie chyba najblizej) to zwerbuj chlopakow z tamtad do nas na spota :):naughty: :naughty:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

hehe nie no nie bawi mnie takie cos z tackami :P ale dzieki chlopaki za pomysl :naughty::dance2:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 22:34_________________________________________________poki co jestem w fazie szukania zderzaka od wersji S-line wydech po lewej stronie i w miare przyzwoitych pieniadzach... Muskel1 jesli mi to zalatwisz bede Ci bardzo wdzieczny :thankyou2:

za jakis czas większe felgi i gleba... :think2:

progress :cwaniak1:

Opublikowano

Tobi szukaj na alledrogo tam całe auto można kupić w kawałkach :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe fotki na 1 stronie :)

a także taki mały drobny mod na początek

2236b9b1f6932ed1med.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wreszcie cos sie z autkiem zaczyna dziać :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

lustereczka spoko, ale ja czekam kiedy furka zmieni fele :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe fotki na 1 stronie :wink4:

Opublikowano

nowe fotki na 1 stronie :wink4:

lustereczka robią robote :good:

Opublikowano

fotki tragiczne

nic na nich nie widac, za duzo kontrastu

Opublikowano

Lusterka chyba są mniejsze niż w standardzie co ? no i satynka :mysli:, ja bym ten mod zrobił na końcu bo teraz to ni w p ni w d

Opublikowano
  • Autor

fotki tragiczne

nic na nich nie widac, za duzo kontrastu

nie twierdze, że nie :wink4: nie jestem fotografem, ani też nie pasjonuje sie fotografia wiec mają prawo być takie :wink4:

Lusterka chyba są mniejsze niż w standardzie co ? no i satynka :mysli:, ja bym ten mod zrobił na końcu bo teraz to ni w p ni w d

a czemu mają być mniejsze? są takie same ;] identyczne wręcz jedynie róznią się kolorem :wink4:

ja wychodze z założenia, że poważniejsze mody zrobie pózniej akurat :)

Opublikowano

To jednak efekt fotek, wydawały mi się mniejsze niż w serii a w serii jak w TIRze :) jadąc A5 nie mogłem się przyzwyczaić do ich wielkiej powierzchni

Opublikowano
  • Autor

To jednak efekt fotek, wydawały mi się mniejsze niż w serii a w serii jak w TIRze :) jadąc A5 nie mogłem się przyzwyczaić do ich wielkiej powierzchni

to chyba dobrze :wink4:

Opublikowano

W B7 były chyba bardziej zgrabne ale i praktyczne ale to moja opinia

Opublikowano
  • Autor

W B7 były chyba bardziej zgrabne ale i praktyczne ale to moja opinia

no to juz designerzy sie nie postarali :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.