Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jałowych ubogo, na gazie przynajmniej korekty w miarę ok :P

Trzeba sprawdzić standardowo dla 1.8t czyli szczelność dolotu, odmę, w ostateczności podmienić przepływkę.

Opublikowano

Na lpg na wolnych potrafi przerywać.  Ale możliwe że wtryski  nie pracują jak powinny . w piątek mam je sprawdzić. i możliwa wymiana.

Opublikowano
9 godzin temu, przem8 napisał:

Na jałowych ubogo, na gazie przynajmniej korekty w miarę ok :P

Trzeba sprawdzić standardowo dla 1.8t czyli szczelność dolotu, odmę, w ostateczności podmienić przepływkę.

Może najpierw poczyscic przepływke nP czyscikiem hamulcowym? 

A dolot  sprawdzić tzn. że napompowac  bar w kolektor? 

Jest jakaś specjalna procedura? 

Opublikowano

Dolot szczelny nic nie puszcza nic nie syczy nie ma żadnych babelkow. Jedynie bulgotanie oleju i bzeczenie z ezektora lub zaworów pod nim

Nagranie brzeczenia.. To normalne?  Powietrze podawałem od strony filtra.

 

Dodatkowo sprawdził ciśnienie na cylindra h i jest 

1- 12

2- 11.5

3-12

4-12.  

20200207_181218.amr

Edytowane przez pako7

Opublikowano

Pomysły się  mi kończą. Dziś sprawdziłem nagar na tłokach i w kolektorze jest znikomy tylko nalot. odma jest szczelna. tak jak i dolot.

W poniedziałek wrzucę wtryski do myjki ultradźwiękowej.

później podłącze sondę  z pomiarem  AFR i sprawdzę jak to się ma.

Graty mam w garażu to tylko robić :)

Opublikowano

już wyżej pisałeś o sprawdzaniu nagaru, a tak z ciekawości szczelność sprawdziłeś jak wyżej radzili? ;) 

Opublikowano
W dniu 10.02.2020 o 18:04, 3r4 napisał:

już wyżej pisałeś o sprawdzaniu nagaru, a tak z ciekawości szczelność sprawdziłeś jak wyżej radzili? ;) 

Wszystko szczelne sprawdzone. Jedynie słychać po podaniu ciśnienia bulgotanie i bzeczenie z ezektora. Nagrałem dźwięk i jest w poście wyżej. 

Opublikowano

nie wiem czy eżektor powinien brzęczeć po podaniu na niego ciśnienia. Stare wersje są zgrzewane i lubiły puszczać a nawet rozpadać się "na pół". w nowym ten problem wyeliminowali bo jest skręcany, łatwo zobaczyć różnicę nawet no fotkach

Bez nazwy-1.jpg

Opublikowano
W dniu 11.02.2020 o 21:09, 3r4 napisał:

nie wiem czy eżektor powinien brzęczeć po podaniu na niego ciśnienia. Stare wersje są zgrzewane i lubiły puszczać a nawet rozpadać się "na pół". w nowym ten problem wyeliminowali bo jest skręcany, łatwo zobaczyć różnicę nawet no fotkach

Eżektor nie przepuszcza bo po podaniu ciśnienia pryskałem płynem i nie bomblował. chyba że gumki  w nim przepuszczają wewnątrz skorupy.

Po za tym dziś latałem z sondą AFR i na PB jest 12.9 13.5 dopiero powyżej 6.000 obr jest 11,5  na lpg jest 13,4- 14,0 powyżej 6 000obr.  11,8.  nic się to ma do sondy zamontowanej w aucie bo pokazuje inne wartości. Że na pb jest ubogo ia na lpg jest w miarę ok.

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.