Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audi A4 2004r. Gacka - RNS-E, Sporty, kierownica multi, szmery bajery :)


Gac3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się te lampki LED sprawują? Nie grzeją się za bardzo i nie czuć ich w bagażniku? Bo się zastanawiam nad ich zakupem

Są ciepłe, bez żadnej spalenizny (jak dotąd). Mam nadzieję że z gaśnicą nie będę latał ;)
A do sedana też podejdą? bo moje już trochę "zaszły"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się te lampki LED sprawują? Nie grzeją się za bardzo i nie czuć ich w bagażniku? Bo się zastanawiam nad ich zakupem

Są ciepłe, bez żadnej spalenizny (jak dotąd). Mam nadzieję że z gaśnicą nie będę latał ;)
A do sedana też podejdą? bo moje już trochę "zaszły"

Z tego co wiem to nie ma różnicy, wielkość lampki taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gac3k a nie zastanawiałeś się żeby relingi zamienić na czarne i i listwy na około szyb tak samo na czarne zmienić. Fajnie też by wyglądało ja mam na swoim avancie takie rozwiązanie :)

Edytowane przez Grabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gac3k a nie zastanawiałeś się żeby relingi zamienić na czarne i i listwy na około szyb tak samo na czarne zmienić. Fajnie też by wyglądało ja mam na swoim avancie takie rozwiązanie :)

Witaj

Nie nie, u mnie motyw ciemny + srebro musi przodować.

@ Update 14.06.2016 - Pomalowałem zaciski w czerwień zestawem Motip

5wctipauabu1.jpg

@ Update 26.06.2016 - Wpadły 4 szybki w prądzie z pakietem światło LED

vdd5bk.jpg

2hqdnwy.jpg

Jak widać nie udało się odzyskać wszystkich pinów z wtyczki mimo psiknięcia WD40 aby łatwo wyciągać...

2ajp8jd.jpg

Wiązka L wszystko pasowało, wpadły oczywiście LEDy. Zdecydowanie polecam zaopatrzyć się w małe i duże spinki do tapicerki

15poffk.jpg

Dzięki manualowi na naszym forum od Bart-S wszystko przebiegło bezproblemowo

296288k.jpg

Panel kierowcy też udało się dorwać w super stanie

195o5z.jpg

Aktualny wygląd interioru

30s8t2x.jpg

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły modzik :) a ja ostatnio zamontowałem lampki LED super świecą. A w sobotę będę bawił się silniczkiem centralnego w klapie bo jak się nagrzewa klapa czasami nie chce się otworzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły modzik :) a ja ostatnio zamontowałem lampki LED super świecą. A w sobotę będę bawił się silniczkiem centralnego w klapie bo jak się nagrzewa klapa czasami nie chce się otworzyć :(

Dziękuję, jaram się nim fest :)

Jak to się klapa nagrzewa ? Od silniczka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mu teraz jakąś ładniejszą kieraje trzyramienną z multi i chromem wokół przycisków , będzie dużo lepiej , zobacz sobie u mnie w temacie jak wygląda bo ta czteroramienna jest bleee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mu teraz jakąś ładniejszą kieraje trzyramienną z multi i chromem wokół przycisków , będzie dużo lepiej , zobacz sobie u mnie w temacie jak wygląda bo ta czteroramienna jest bleee :)

Zobaczę jeszcze, ale docelowo mogłaby wpaść.

@2016.07.16 Aktualnie interior

Pakiet światło

1.jpg

Led naprawdę daje czadu w podsufitce :)

2.jpg

Podświetlane klameczki tył

3.jpg

Może kiedyś esp i wizytownik wpadnie podświetlany

4.jpg

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw kierownicę. Tylko czteroramienna dobrze wygląda. Jedynie chrom wokół przycisków by się przydał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

Kierownic jest od groma różnych, fakt kierowałem się ceną przy zakupie 4-ramiennej bo była o kilkaset złotych tańsza, trójramienna dla mnie jest taka troszkę smutna, przez opadające ramiona.

6qBSHV9.jpg

kierownica_w_audi_a6_allroad_quattro.jpg

audi-a5-rs5-42-fsi-450km-galeria-redakcy

001.jpg

W0I3Rij.jpg

001.jpg

Ale fakt faktem na chrom się czaję

1e36f7dbe84e1dce6f73b33ee45fbb43.jpg

Jakieś 3 miesiące temu była na allegro za 50zł .... :facepalm: i nie kupiłem. A same manetki w chromie po 100zł chodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

Kierownic jest od groma różnych, fakt kierowałem się ceną przy zakupie 4-ramiennej bo była o kilkaset złotych tańsza, trójramienna dla mnie jest taka troszkę smutna, przez opadające ramiona.

6qBSHV9.jpg

kierownica_w_audi_a6_allroad_quattro.jpg

audi-a5-rs5-42-fsi-450km-galeria-redakcy

001.jpg

W0I3Rij.jpg

001.jpg

Ale fakt faktem na chrom się czaję

1e36f7dbe84e1dce6f73b33ee45fbb43.jpg

Jakieś 3 miesiące temu była na allegro za 50zł .... :facepalm: i nie kupiłem. A same manetki w chromie po 100zł chodzą...

bierz trzyramienną , ta cztero jest brzydka na maxa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem staroświecki ale mi tam najbardziej psuje kiera z RS4 B7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zart jakis?!?!... [emoji43]

W ostatnim czasie duzo fajnych gratow w niego wpompowales!...

Czyzby trafila sie lepsza/nowsza baza do modow?[emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zart jakis?!?!... [emoji43]

W ostatnim czasie duzo fajnych gratow w niego wpompowales!...

Czyzby trafila sie lepsza/nowsza baza do modow?[emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Siema, nie to nie żart :) . Część gratów została przełożona. Kupiłem nową 'bazę' na mody czyli B7 sedan. Z żalem sprzedaję bo nic mojej sztuce nie dolega. Sprzedaję tylko i wyłącznie bo po bardzo okazyjnej cenie kupiłem właśnie B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przejrzalem Twoj nowy temat![emoji3] Ladne to B7,choc mi osobiscie Audiczki w sedanie srednio sie podobaja,w Avancie wg mnie sa ladniesze(i oczywiscie praktyczniejsze)!Ale absolutnie nie neguje Twojego wyboru,kazdy ma inne gusta i potrzeby![emoji6]

Dobrze,ze w pierwszej kolejnosci pozbyles sie drewna ze srodka,strasznie,,krzywdzilo"wyglad wnetrza![emoji37]

Bede sledzil watek nowej B7,bo w B6 dobrze sie dzialo!

Pozdro600

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RobsonSNC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przejrzalem Twoj nowy temat![emoji3] Ladne to B7,choc mi osobiscie Audiczki w sedanie srednio sie podobaja,w Avancie wg mnie sa ladniesze(i oczywiscie praktyczniejsze)!Ale absolutnie nie neguje Twojego wyboru,kazdy ma inne gusta i potrzeby![emoji6]

Dobrze,ze w pierwszej kolejnosci pozbyles sie drewna ze srodka,strasznie,,krzywdzilo"wyglad wnetrza![emoji37]

Bede sledzil watek nowej B7,bo w B6 dobrze sie dzialo!

Pozdro600

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję :) autko nowe całkiem żwawe i jare. Dekory już zamienione z B6. Na pewno drewno jasne ładniejsze od drewna ciemnego ale to nadal nie mój klimat ;)

Małyszek sprzedany. Projekt zakończony.

Zapraszam do nowego projektu, w zasadzie kontynuację bo część gratów przełożyłem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/366213-b7-audi-a4-2005r-gacka-rns-e-18-alkantara-drl-clh/

Pozdrawiam

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gac3k a nie zastanawiałeś się żeby relingi zamienić na czarne i i listwy na około szyb tak samo na czarne zmienić. Fajnie też by wyglądało ja mam na swoim avancie takie rozwiązanie :)

Priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...