Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie ramie wycieraczki do B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ostatnio zakładałem te ramiona od paseratti i jestem zadowolony, zmiana zdecydowanie na plus.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie takie info jakby ktoś nie wiedział. Dzisiaj zamontowałem u siebie ramiona i pióra od passata b5 fl i powiem że jestem mega zadowolony z ich pracy. Jednak okazuje się że w przedliftach przy innej masce ramię od strony kierowcy obciera o maskę przy jej otwieraniu i podczas pracy lekko uderza o maskę jak wraca ;-/

więc jak ktoś ma przedlifta to jest to troszkę uciążliwe a Ci co mają Filtowe A4 niech sięwogóle nie zastanawiają nad wymianą :)

 

Pozdro

Opublikowano

[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]
[emoji16]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.11.2017 o 18:14, Swir3k napisał:

Panowie takie info jakby ktoś nie wiedział. Dzisiaj zamontowałem u siebie ramiona i pióra od passata b5 fl i powiem że jestem mega zadowolony z ich pracy. Jednak okazuje się że w przedliftach przy innej masce ramię od strony kierowcy obciera o maskę przy jej otwieraniu i podczas pracy lekko uderza o maskę jak wraca ;-/

więc jak ktoś ma przedlifta to jest to troszkę uciążliwe a Ci co mają Filtowe A4 niech sięwogóle nie zastanawiają nad wymianą :)

 

Pozdro

To ja chyba mam innego przedlifta bo mi nic nie obciera ani nie stuka :)

Opublikowano
To ja chyba mam innego przedlifta bo mi nic nie obciera ani nie stuka [emoji4]
Ja mam 98 rok i jeszcze z DEVem patrzylismy i nic nie mogłem z tym zrobić

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, Swir3k napisał:

Ja mam 98 rok i jeszcze z DEVem patrzylismy i nic nie mogłem z tym zrobić

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 

Potwierdzam - ja też mam 98 rok i też mam obtartą krawędź maski. Czyżby ten rocznik miał inną maskę? A może były różne wycieraczki w Passatach? :eusathink:

Opublikowano

Nawet probowalismy ramie kierowcy zamienic z pasazera ale zachodzi na siebie. Niewiem czy ma znaczenie ze moje ramiona w numerze mialy koncowke C a nie B :-)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie po wymianie szyby czołowej zaczęły się cyrki. Kilka wycieraczek nowych i każde trą i skaczą. Zakres cenowy jak i markowy sprawdzony i każde to samo. Zastanawiam się czy nie zmienił się kąt?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Obtarcia są przy uchylonej masce ?

Opublikowano

Panowie, może problem jest z samym mechanizmem? U siebie miałem uszkodzony mechanizm (luźny bolec mocowania ramiona wycieraczki) i ramię ocierało mi o maskę. Wymieniłem mechanizm i sprawa załatwiona.

Opublikowano

Ja ma nowy mechanizm i to nic nie zmienia..

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.