Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kupiłem Mercedesa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne auto nie wiedzialem ze 1.8 ma az tyle koni, to wiem dlaczego koles u nas w miescie 2.0 latał bokami na mokrym. Moim zdaniem dobry zakup, szczegolnie ze jest to rwd, teraz uz nie robia tak malych aut z tylnym napedem, no moze oprocz BMW. Kiedys to byly dobre czasy gdzie rwd produkowala prawie kazda marka.

Opublikowano

A są jakieś fajne fotki ? ..........siostry ? hyhyhy

Opublikowano
  • Autor
A są jakieś fajne fotki ? ..........siostry ? hyhyhy

:053: :053: Jak bardzo chcesz to Ci wrzuce fotke :one:

[ Dodano: 23-01-2007, 06:51 ]

tak jak napisał rob,
całe szczęście, że nie bmw
:diabel:

Nie nie bmw to nigdy bym nie kupił :one:

Opublikowano

fajny mesio. lubie mesie. stare

Opublikowano

Widać, że zadbane autko, Hugo wrzuc fotki ze srodka, z zewnatrz jak na 91 bardzo ładnie sie prezentuje.. Ten model jak i w123 i w124 to inne mercedesy niż te produkowane obecnie :)

Opublikowano

Oj miałem kiedyś takiego pieknie go wspominam miałem wersje 2.0 122 KM , naprawde bardzo fajne autko , wnętrze jedynie zalatywało starocią szczególnie to drewno kredensowe. Bardzo tani w utrzymaniu.

co do Twojego standardu Tapicerka wewnątrz w krateczke dostępna tylko w wersji Sportline - nie tylko w podstawowym też taka była od roku 1991 , a z tym wyświetlaczem to przesadziłeś zwykła mrygająca kontrolka w kształcie pasa bezp :053: Będziecie zadowoleni z tego auta napewno. Tu fajne forum na którym swego czasu przesiadywałem , naprawde można sie tam ciekawostek dowiedzieć. http://www.mb.org.pl/forum/ubbthreads.php , a tu możesz sprawdzic vin http://www.mbclub.ru/mb/vin/?lng=eng

Tak z sentymentu wkleje tez zdjęcie mojego W201 :D

b3b87b94d660b388.jpg

ecf8ab8d669f364d.jpg

Opublikowano

Nie przesadzajcie z awersją do BMW - to przecież porządna marka. A Mietek jak to mietek... :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Nie przesadzajcie z awersją do BMW - to przecież porządna marka. :

Marka porządna tylko przez ludzi źle odbierana , jako auto gangstera albo dresa.Wczoraj na spocie była ekipa z klubu BMW i potwierdzili tą opinie.

Opublikowano

ja tam lubię bmw, ale fakt faktem wększość kierowników tych auto to drechy i chamy - niestety.....

PS: nikogo nie obrażam, napisałem większość ale nie wszyscy...

:D

BMW robi wspaniałe silniki moim zdaniem, chociażby weźmy 320d....

Opublikowano
Marka porządna tylko przez ludzi źle odbierana , jako auto gangstera albo dresa

Dlatego nie kupiłem BMW chociaż podobają mi się te samochody. :| ale może kiedyś...

Opublikowano

piękna gablota, ten model Mietka mi sie podoba, sam bym taki żonce kupił, ile dałeś możesz na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.