Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11


Sajmoon

Rekomendowane odpowiedzi

No i elegancko, widzę że kolega w dobrą stronę poszedł :wink:

Dzięki, dzięki :) Za niedługi czas wpadną halogeny.Mam też możliwość zakupu w "tanich pieniądzach" atrapy grilla poliftowego tylko jest on z emblematem Q..i nie wiem czy to przystoi żeby montować takowy to mojego fwd.Zastanawiam się ciągle :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten znaczek quattro przecież da się zdjąć z tego co wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten znaczek quattro przecież da się zdjąć z tego co wiem

Ale blizny pozostają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, mi się wydaje że on jest na zatrzasku tak samo jak znaczek S4. Zobacz i będziesz wiedział czy tak czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 245/40/18 z tyłu ale miały za duży profil więc je zdjąłem. Zastanawiam się teraz czy docelowo dać bardzo szerokie czy bardzo wąskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg jeszcze sie zastanawiam i zbieram $

Tak świecą nowe oczy

2cqo0hl.jpg

2hqrw3d.jpg


A tak się prezentuje w całości.Zdjęcie robione z 20 m także może cudów nie będzie ale jak na poglądowe to wystarczy tak myślę :)

2psnd4w.jpg

Przydałby się jeszcze halogen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy girll :D

2e6ei37.jpg

Wpadł też tunel z podłokietnikiem z lifta.Jak doczyszczę i założę to się pochwalę :)

Powoli coś tam się działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To quattro z grilla zdejmij;p A tak ogólnie to ładnie, wygląda coraz lepiej i młodziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To quattro z grilla zdejmij;p A tak ogólnie to ładnie, wygląda coraz lepiej i młodziej

Wiadomo ,quattro z grilla wyleci ale jak trafi się na niego chętny bo jak go zdejmę to zaraz się zgubi... więc już niech siedzi na razie. :decayed:

To quattro z grilla zdejmij;p A tak ogólnie to ładnie, wygląda coraz lepiej i młodziej

Wiadomo ,quattro z grilla wyleci ale jak trafi się na niego chętny bo jak go zdejmę to zaraz się zgubi... więc już niech siedzi na razie. :decayed:

I dzięki za dobre słowo :)

Jeszcze halogeny i będzie super ;)

Myślę,że niedługo halogenki się pojawią :)

Wpadło się pierwszy raz na spota ostatnimi czasy.Wrażenie b.dobre :) Miła atmosferka :)

d36dd6e54196d748acc2e51c1e4c8eec.jpg

64f040d3aaeefacda6a8778ef913fc17.jpg

W tym tygoniu wpadnie nowe alu. Zdjęcia mam nadzieje też wkrótce na nowych kółkach.

Alusy jednak muszę przełożyć ;/ Za to wpadną nowe wahacze :kox: ,są nowe lampy na tył Depo,kupiłem też oryginalne maskownice na tylna deskę.

Przepraszam za jakość zdjęć ale nie miałem aparatu a szkiełko w telefonie mam porysowane mocno :facepalm:

nlwy7r.jpg

ejsayw.jpg

125jia8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś taka pogoda ładna

vbczk.jpg

Maskownice na desce już są

2znyes4.jpg

Tunel z łokciem i gniazdem 12v

2w1y3is.jpg

Zawsze czysty :))

2nk78sm.jpg


Wrzuciłem nowe fotele.Tapicerka taka sama jak była.Od starych różnią się tym,że mają regulację lędźwiową i są podgrzewane oraz tylna kanapa jest dzielona.I tu moje pytania - Czy warto bawić się w instalację do grzania tych foteli czy lepiej tego nie ruszać.Żyłem bez tego do tej pory i bardzo mi to nie przeszkadzało,że nie było grzania.Nie wiem czy sam podołam a nie chce oddawać do znachorów.Drugie pytanie czy wywalać metalową grodź między kabiną a bagażnikiem.Ona spełnia jakąś rolę usztywniającą nadwozie czy jest tylko po to żeby wk*?

Zastanawiam się czy kontynuować fotogalerię bo porobiłem też trochę innych rzeczy ale mało ciekawych w porównaniu do tego co dzieje się u innych jak oglądam więc chyba nie ma się czym chwalić :D


Aha i jeszcze jedna sprawa :) Mam tylne boczki z maskownicami (obecnie z tyłu bez maskownic) i myślałem,żeby dołożyć głośniki.No i tu nasuwa mi się pytanie czy pociągnie to bez wzmacniacza? W tej chwili grają 2 twittery i 2 średniawki w przodzie i 2 peyingi z tyłu czyli jakby 6 głośników.Da radę zrobić 8 bez wzmacniacza czy nie bałdzo?

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twój temat więc pisz śmiało, od tego on jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uzupełniam w takim razie coś powoli :)

Osłony o których pisałem wcześniej

2z8pyyx.jpg

Nowe stołki

2iape39.jpg

jazzo6.jpg

25f4oli.jpg

jl44np.jpg

No i jak widać brakuje mi klapy podłokietnika.Jakby ktoś wiedział gdzie dostane lub miał to byłbym wdzięczny za informację :)

28uo3n9.jpg


Kolejna modyfikacja - kierownica 3 ramienna

W międzyczasie wrzuciłem nową pompę wspomagania.

Założyłem 16'' z oponami TOYO Proxes T1r. Te kółka nie wiem na jak długo zostaną ze mną ale chciałbym coś większego w końcu :facepalm:

bgu6c6.jpg

Zastanawiam się czy nie wymienić bocznych kierunków na białe.Jak myślicie?

28lw2dv.jpg

A na tylną ośkę przydałby się jakiś dystans :kwasny:

2mcftc2.jpg


Zdobyłem boczki z BOSE :banan: w najbliższym czasie wstawię fot.

Boczki są w kolorze niebieskim więc nie pasują do reszty dlatego też postanowiłem przyłożyć same maskownice.Ich kolor też trochę odbiega od reszty ale nie rzuca się chyba tak bardzo w oczy.Być może kiedyś je przemaluje.

Jeśli ktoś by potrzebował to mam ładne niebieskie boczki na sprzedaż z dekorami a'la drewno,wszystkie pod elektryczne szyby,przednie i tylne.

2db4b43.jpg

1zwyww9.jpg

1zo8382.jpg


Dołożyłem też lampki w boczki.Kable wpuszczone trzeba to teraz wszystko połączyć.Szukam również głośników jakie by założyć w te boczki.

Mam też pytanie.Mam już 6 głośników,nie mam wzmacniacza.Czy da rade pociągnąć 8 głośników bez żadnych modyfikacji??

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu elegancko wygląda. Co do osłon - jak go posadzisz na glebie to zaraz się ich pozbędziesz bo zbyt wiele nie wytrzymają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowa,które bardzo motywują do dalszych działań :)


Na jakiś czas kończę z kombinowaniem z kołami.Teraz tylko sprężyny,na które nigdy nie mam czasu aby je założyć.No i halogeny będą myślę w środę.Przednie hamulce zmieniam na większe,tarcze wentylowane i większe zaciski,wszystko leży tylko pozakładać :mellow:

35k7pdu.jpg

30jtp3r.jpg

9kc8wj.jpg

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż kierunki boczne białe albo dymione, mały mod ale wielka zmiana.

A obecnie jest petarda, jedziesz dobrze z tematem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...