Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11


Sajmoon

Rekomendowane odpowiedzi

Załóż kierunki boczne białe albo dymione, mały mod ale wielka zmiana.

A obecnie jest petarda, jedziesz dobrze z tematem :hi:

Kierunki będą białe,to pewne :) Dzięki za miłe słowa :)

Twoje audi ma 20 lat a wyglada naprawde dobrze:-)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne , ale felgi ''17'' srebrne rzuc :D

Jak będę miał trochę kasy na zbyciu to pomyślę o większych felgach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaj przy 17 lepiej :) polecam :D tylko jakis zacnych :D

Jeździłem już na 17'' przez chwilę na próbę ,wzór może nie najszczęśliwszy tych felg ale chciałem sprawdzić jak auto będzie sobie dawać radę na nich i nie czułem różnicy między 15'' i 16'' .No,może lekką ale zupełnie bez tragedii ,przyjemnie się jeździło.

Zdjęcie robione podeszwą

2zzlvlw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitarka ;) od razu ladniej niz na tych czarnych brzydkich butach;) przyciemnij szybki , pobaw sie z zawieszeniem na dol i auto bardzo ladne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko.

Jak dla mnie wymiana kierownicy to najlepszy mod :) jak kiedyś miałem auto z tą starą to się źle czułem w środku [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko.

Jak dla mnie wymiana kierownicy to najlepszy mod :) jak kiedyś miałem auto z tą starą to się źle czułem w środku [emoji14]

Fakt,poprzednia kierownica szczytem designu nie była :)

Zazdroszczę silnika u Ciebie :)

No i gitarka ;) od razu ladniej niz na tych czarnych brzydkich butach;) przyciemnij szybki , pobaw sie z zawieszeniem na dol i auto bardzo ladne

Teraz i tak nic innego z felgami nie wymyślę,muszę powoli przymierzyć się do rozrządu :)

Założyłem już większe wentylowane tarcze hamulcowe i większe zaciski.

Wszystko bardzo dobrze śmiga tylko mam takie wrażenie jakby hamulec trochę bardziej się uginał zanim porządnie złapie

Niemniej jednak nie ma żadnych szarpnięć czy nagłego niespodziewanego heblowania wszystko ładnie da się wyczuć.

Może mi się wydaje a może faktycznie trochę głębiej teraz trzeba wciskać?

Jeśli tak to czego to może być przyczyna?Dodam ,że układ odpowietrzyłem raz porządnie i po tym jak zauważyłem różnicę drugi raz.

Nie ma tragedii ogólnie,hamuje b.dobrze i t d.Może pompa z 1.6 nie wyrabia na takich hamowniach albo coś z tymi uszczelkami w niej nie tak i trzeba pomyśleć o zestawie naprawczym.Przy wymianie wypuściłem stary płyn kompletnie i zalałem nowy po założeniu nowych tarcz i zacisków.

Myślę,żeby pierwsze spróbować z tym zestawem naprawczym ew. jak to nie pomoże to nad wsadzeniem większej pompy hamulcowej,z podciśnieniem z kolektora takie cuda nie mają raczej nic wspólnego?

Fajne autko.

Jak dla mnie wymiana kierownicy to najlepszy mod :) jak kiedyś miałem auto z tą starą to się źle czułem w środku [emoji14]

Fakt,poprzednia kierownica szczytem designu nie była :)

Zazdroszczę silnika u Ciebie :)

No i gitarka ;) od razu ladniej niz na tych czarnych brzydkich butach;) przyciemnij szybki , pobaw sie z zawieszeniem na dol i auto bardzo ladne

Teraz i tak nic innego z felgami nie wymyślę,muszę powoli przymierzyć się do rozrządu :)

Założyłem już większe wentylowane tarcze hamulcowe i większe zaciski.

Wszystko bardzo dobrze śmiga tylko mam takie wrażenie jakby hamulec trochę bardziej się uginał zanim porządnie złapie

Niemniej jednak nie ma żadnych szarpnięć czy nagłego niespodziewanego heblowania wszystko ładnie da się wyczuć.

Może mi się wydaje a może faktycznie trochę głębiej teraz trzeba wciskać?

Jeśli tak to czego to może być przyczyna?Dodam ,że układ odpowietrzyłem raz porządnie i po tym jak zauważyłem różnicę drugi raz.

Nie ma tragedii ogólnie,hamuje b.dobrze i t d.Może pompa z 1.6 nie wyrabia na takich hamowniach albo coś z tymi uszczelkami w niej nie tak i trzeba pomyśleć o zestawie naprawczym.Przy wymianie wypuściłem stary płyn kompletnie i zalałem nowy po założeniu nowych tarcz i zacisków.

Myślę,żeby pierwsze spróbować z tym zestawem naprawczym ew. jak to nie pomoże to nad wsadzeniem większej pompy hamulcowej,z podciśnieniem z kolektora takie cuda nie mają raczej nic wspólnego?

Problem się sam rozwiązał..nie wiem jak..nie wiem kiedy.. :decayed: Ale Bóg zapłać :banan:

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo ciekawy, sporo się dzieje i to lubię. Na początku czytałem że dokładkę wymieniłeś. Co zrobiłeś ze starą, bo u mnie juz jej nie było przy zakupie i coś założyć bym musiał :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo ciekawy, sporo się dzieje i to lubię. Na początku czytałem że dokładkę wymieniłeś. Co zrobiłeś ze starą, bo u mnie juz jej nie było przy zakupie i coś założyć bym musiał :P.

Dzięki za miłe słowo :) Tak dokładkę wymieniłem ale nie bez powodu.Poprzednia była jakby za krótka ,nie dochodziła rogami do końca zderzaka tylko kończyła się po 1 czy 2 cm wcześniej z każdej strony,ogólnie ładna,nie pogięta.Nie wiem czy dokładka jakaś z innej parafii czy to przez to ,że do poliftowego zderzaka nie pasują z przedlifta :decayed: Dodam zdjęcia,na których powinno być widać jak stary hokej leżał.Jeśli chcesz oddam Ci ją za darmo bo leży na strychu bezużytecznie :wink:

8ys0mp.jpg

15ppngk.jpg

Się wszystko ułożyło i dotarło :)

O tym samym pomyślałem :)

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW. A myślałeś może nad przyciemnieniem lamp z przodu i grill w czarny mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW. A myślałeś może nad przyciemnieniem lamp z przodu i grill w czarny mat?

Nad grillem myślałem,lamp raczej nie będę ruszał.Dziś po południu wpadną halogeny i kratki i skupię się na podłączeniu tego wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to bardzo podoba mi się jak są malowane na czarno i pryśnięte na to delikatnie srebrnym, wychodzi wtedy taki fajny grafitowy kolor

Mniej więcej :P

1436074241-800-x-601px-8cb9568b87cd7834.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to bardzo podoba mi się jak są malowane na czarno i pryśnięte na to delikatnie srebrnym, wychodzi wtedy taki fajny grafitowy kolor

Mniej więcej :P

1436074241-800-x-601px-8cb9568b87cd7834.

Pomysł ciekawy :wink: tylko trzeba chyba mieć dobrą rękę do tego albo jakąś końcówkę do pistoletu specjalną

Nocą audica poleciała trochę do dołu,na razie tylko przód,wszystko powoli :)

Dostałem w końcu klapę podłokietnika oraz brakowało mi zaślepki reflektora i kilku spinek maski,wszystko uzupełnione.

Maskownice też w kolorze :)

Mam do sprzedania na części bądź w całości halogen poliftowy oryginalny valeo z uszkodzonymi mocowaniami. Info na pw

1zytq8i.jpg

jv3jp5.jpg

muu3if.jpg

29pzsic.jpg

9vdrvb.jpg

207w0av.jpg

1z5ntxy.jpg

I poszukuję osłony plastikowej progu z lewej str bo jak widać na zdjęciach jest trochę ukruszony :kwasny: Jak ktoś wie gdzie takie cuś można dorwać to będę wdzięczny za inf :)

Mam do sprzedania nawiewy boczne z lifta podświetlane,kratkę środkową deski z czujnikiem oraz osłonę airbag pasażera,wszystko z lifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że cały czas ruch jest :). Mody na + jeszcze jak tył tak usiądzie to będzie malyna.

BTW

Wyślesz mi tę dokładkę czy mam szukać dalej,bo nie wiem co robić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że cały czas ruch jest :). Mody na + jeszcze jak tył tak usiądzie to będzie malyna.

BTW

Wyślesz mi tę dokładkę czy mam szukać dalej,bo nie wiem co robić? ;)

Trochę nie ogarniam już tych wysyłek,na poczcie chcą kupe kasy a kurier jeszcze więcej,nawet nie dzwoniłem się zapytać czy mam wysyłać za taką kwotę bo to absurd..prawie 100 zł za wysyłkę bo niby duży gabaryt...Najlepiej jakbyś sam wybadał kuriera i zlecił mu przyjazd do mnie,żeby odebrał dokładke,może uda Ci się coś taniej znaleźć niż mi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nieźle o nią dbasz! ;) Nie zastanawiałeś się może nad odświeżeniem lakieru na całym nadwoziu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zabezpieczyłem lakier we własnym zakresie,w przyszłym roku pomyślę o polerowaniu.Nie wygląda jeszcze najgorzej :)

Co nowego,

- brakowało zakończeń prowadnic foteli przednich takich plastikowych,już uzupełniłem braki

- było 6 głośników ,teraz jest 8 :)


Mały up z Zakopanego :)

11l1wrs.jpg

344a6ac.jpg

A tak wygląda obecnie konsola środkowa po wywaleniu cupholdera na potrzeby grzanych foteli i przednich halogenów (w niedalekiej przyszłości) :) Wiem ,że mam 2 przyciski od podgrzewania szyby ale jeden z nich to tymczasowa zapchajdziura :) Co do kontrolek to wytłumaczę się,że znam już przyczynę ich działania.W przypadku airbag to sensor,który znajduje się w tunelu środkowym a abs to niestety pompa.Sensor już mam ,pompy szukam.

19y0ki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...