Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11


Sajmoon

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :) to miałeś niezłego farta , u mnie troche było kręcone na geometrii :D Mam nadzieje,że troche posłużą nam te wahacze :)

Odezwe się jeszcze do Ciebie w sprawie tego home living bo serio za***ista sprawa,byłem mega zaskoczony jak zobaczyłem to w Twoim temacie :) Być może będę na weekendzie w Radomiu to można się gdzieś spiknąć hehe wytłumczyłbyś mi wszystko co i jak z tym bo zajarałem się tym i też chciałbym to założyć do siebie :)

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak coś daj znać wcześniej to się zgadamy gdzieś na mieście to sobie obejrzysz co i jak działa teraz dodałem jeszcze filmik z dośw. zakrętów :naughty: . Jak zawieszenie nie posłuży to ja mam 2 lata gwarancji bez limitu km to wymienię na nowe :D:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wbijam oglądać :D no no ja mam taką samą gwarancję :)


W oczekiwaniu na nowe koło ,wybór wstępnie padł na Avus'a III 18''

2ymtv1k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus III 18' za***isty wybór :wink: sam z chęcią pogoniłbym swoje 18 i zamienił na ten model :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska od polifta kpl

i6xhn5.jpg

Małe sprzątanie :)

330tmhx.jpg


No i małe porządki w motorowni

20pzynn.jpg


Mój dziadek sprzedaje,nikomu nie trzeba? Szczerze polecam bo doinwestowany egzemplarz + nowe opony 2015 rok i długie opłaty

http://olx.pl/oferta/citroen-xsara-1-9d-13-lat-jeden-wlasciciel-CID5-IDef4pd.html#b5b7e1752e

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni deska poliftowa od przedlifta po za kratkami podświetlanymi?

Pod maską ładnie, czyściutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni deska poliftowa od przedlifta po za kratkami podświetlanymi?

Pod maską ładnie, czyściutko.

Poliftowa nie ma już bolączki przedlifta czyli nie odkleja się na rogach i przy poduszce powietrznej :) Dodatkowo,w tej desce mam już wyprowadzone oryginalnie elegancko w kanale nawiewu miejsca na wtyczki do podświetlania kratek,więc uniknę tym sposobem rzeźbienia i wszystko będzie w miarę przyzwoicie podłączone ^_^

Później dodam zdjęcie czym różni się moja deska od lifta a to będzie lepsze od wszelakich opisów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo zrobiłem z deska bo juz nie mogę patrzeć na pdzedliftowa ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już masz deskę z polifta, to może chcesz konsolę ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już masz deskę z polifta, to może chcesz konsolę ?? :D

hajsy hajsy hajsy, naczynia połączone , nie mam jeszcze tyle kwitu na klimatronic a nie chce konsoli lift z pokrętłami :P

Kiedy bedziemy podziwiac nowe kolo? :)

Prawdopodobnie jutro bo kupiłem niestety nie wyżej postanowione avusy III tylko RS6'tki :) ktoś mi zwinął sprzed nosa moje avusy :x

Zbiorniczek płynu wymien na nowy od razu bedzie ładniej.

Tak też zrobię w najbliższym czasie :)

Dobrze,że jutro przychodzą rs'ki , gdzieś na dniach także dupka trochę poleci do dołu.Sprężyny już zaklepane , trzeba znaleźć czas na montaż

15exyxv.jpg

24xfeb6.jpg

2gwz8gn.jpg

26416qd.jpg

2vundwk.jpg

Rrrolki :banan:

2hztr35.jpg

Upragnione roleczki, zostało mi tylko obniżyć troche zad i jakiś dystansik na tylną ośkę i myślę,że będzie cacy :)

sbmq80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda :) Jak dla mnie ta fela pasuje, sam zdecydowałem się na identyczną (jutro powinna być). Później niżej, dystansik również tył i jest baja :)
Tu masz 8J et 35 na oponie 225/40/18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda :) Jak dla mnie ta fela pasuje, sam zdecydowałem się na identyczną (jutro powinna być). Później niżej, dystansik również tył i jest baja :)

Tu masz 8J et 35 na oponie 225/40/18?

Dzięki :) dokładnie takie parametry ma to koło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sedanik i ładnie siedzi na tym kole ;)

dzięki dzięki :)

Czyli wiem czego się spodziewać,

powodzenia w dalszym modzeniu :)

No wygląda to tak jak widać na załączonym obrazku , dystanse na tylną oś wydają mi się niezbędne :)

Dystanse wraz z śrubami już w drodze do mnie, prawdopodobnie jutro już będą na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ogarnąłeś sobie auto, powodzenia w dalszych modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :> dziś kupiłem nowe dystanse i śruby oraz na sam koniec dnia sprężyny h&r -30mm , nowe gniazda kayaby czekają , na weekendzie wielki montaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...