Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11


Sajmoon

Rekomendowane odpowiedzi

nieee, podłoga cała


Panowie wiecie może czy plastikowe nadkola tylne w przedlifcie 95r pasują do zderzaka poliftowego (tył) chce taki kupić ale nie wiem czy ma takie same kąty i nie będą potrzebne nowe nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no strasznie nie wygląda ale to co opisałem,że jest uszkodzone to jest i to fakt więc nawet jeśli wygląda " w miarę " to i tak marne pocieszenie :P

Jutro dodam zdjęcia bo dziś już ciemno :(Zdjecia bez jakości ale ta plastikowa osłona idealnie odwzorowuje tylny pas :P

rcu5oi.jpg

9ixwnd.jpg

2s5zj2u.jpg

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie butla.. :D zderzak musze kupic bo ten cały jest pocięty razem z dokładka i pas jakos trzeba wyciągnąć

Panowie jak wygląda montaż tego zderzaka z PDC ? jak to zrobić ,żeby działało jak ori i jakie to koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dobrze pokombinował z OC to spokojnie zderzak z S4 mógłbyś kupić, jak już jesteś zmuszony robić cały tył to rób tak jakbyś chciał najlepiej, przynajmniej nie ty płacisz :P

Ja kiedyś miałem stłuczkę przodem, wcześniej miałem lampy sonary w beznadziejnym stanie, przygiętą maskę i błotnik, zderzak połamany, klejony i malowany sprayem, także miałem cały przód do roboty, wycenili na 1300 bo dużo odjęli za wcześniejsze uszkodzenia, odwołałem się bo liczyli na zamiennikach i dostałem w końcu 2200. Jestem zadowolony bo starczyło na zderzak z esy, maskę i błotniki z lifta i valeo lift.

Generalnie jak bierzesz gotówkę, to jeśli wycenią Ci na zamiennikach to piszesz odwołanie, tam dodajesz wyciąg z cennika ASO, przykładowo goły błotnik do przedlifta w ASO kosztuje ok. 950zł gdzie ubezpieczyciel policzył zamiennik za 70, sumujesz to sobie, liczysz różnicę i żądasz przykładowo 3000 więcej o ile nie będzie wtedy szkody całkowitej, prawdopodobnie zaproponują Ci wtedy ugodę na mniejszą dopłatę ale zawsze to do przodu.

Z drugiej strony oddasz do ASO to masz profesjonalnie zrobione ale na ori częściach czyli zderzaku przedliftowym, moim zdaniem bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jezeli jest stłuczka z winny drugiego kierujacego to ja mam prawo oddac do aso auto i oni tam robia i wyceniaja dla tego ubezpieczyciela ? Nie ma prawa odmowic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga uwaga .. trochę pozmieniały mi się plany, w związku z wyjazdem na studia. Auto idzie na sprzedaż, nie chce go trzymać nie wiadomo ile czasu nie wiadomo gdzie więc liczę ,że trafi w dobre ręce.. tak więc SPRZEDAM, jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać.

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do ceny oraz inne inf proszę pisać na PW... Dodałbym do działu "sprzedam" tylko ,że nie mogę tam napisać posta.. mam już tam ileś tych koniecznych postów napisanych , admin mi nie odpowiada , nie wiem o co chodzi.

Jakbyś poczytał to-> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284439-regulamin-dzialu-sprzedam-auto/ to nie było by pytań.

I dla przypomnienia stąd ->http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284858-regulamin-ostrzezen/

Sprzedaż bez uprawnień - 1 pkt.
Sprzedaż poza wyznaczonym do tego działem - 1 pkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawilnie

Dobra chyba jednak żelazo zostaje...

Napisałem kilka tematów w dziale "kupię" .. potrzebuję : tylny zderzak kpl lift (dobrze jak będzie z pdc ) : splitter od cupry : lip z bełemki na klapę

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dobrego polifta :wink: po przesiadce szybko o tym zapomnisz i pomyślisz jaki głupi byś był ładując dalej kase w starego przedlifta ;)
Ori lift zupełnie inne auto , sam przeszedłem tą droge mając identyczną baze , także na Twoim miejscu pchałbym to dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłek naprawiony profesjonalnie , nowa belka i t d . Po zdjęciu zderzaka okazało się,że nie jest wcale źle a nawet nadzwyczaj dobrze, ocalało wszystko poza belką. Nawet ślizgi nie były tknięte . Tak mi wyszły spasy

ao5n4w.jpg

Auto sprzedane , temat do zamknięcia


Większy brat :)

5332mh.jpg

24x3vo3.jpg

sux8c2.jpg


Prawdopodobnie niedługo założę temat w dziale a6 więc gdyby ktoś chciał obserwować co tam psuję to proszę zerkać :)

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...