Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Po wizycie w Warszawie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami odbyło się w miłej atmosferze (pomijając problem z moim FMICem i przypięciem samochodu pasami :))

Liczyłem na trochę więcej, ale i tak jest o niebo lepiej. Pewnie do lata zostanie to co jest a potem pomyślimy co dalej :> W każdym razie tradycyjny banan zagościł na mojej twarzy w drodze powrotnej :polew:

150pseg7.th.jpg image051zb4.th.jpgthpix.gif image052hn2.th.jpgthpix.gif

Zdjęcia z komórki więc jakość raczej marginalna :decayed:

Opublikowano

tak jakos nie za bogato jak na pozmieniane graty ... :gwizdanie:

widze ze chyba kat do wywyalenia ... [szkoda ze przy takich modach zopomniales o takiej rzeczy ... :tongue4:]

Opublikowano

no to teraz polatasz kolego skalarx :good:

Opublikowano

...poprawka na pewno będzie odczuwalna trzymam kciuki za powodzenie :good:

Opublikowano
  • Autor

tak jakos nie za bogato jak na pozmieniane graty ... :gwizdanie:

widze ze chyba kat do wywyalenia ... [szkoda ze przy takich modach zopomniales o takiej rzeczy ... :tongue4:]

:embarrassed: Ale się poprawie (może nawet w sobotę)

Opublikowano

Gratuluje! Jutro moja kolej...

smileydancepv0.gif

Opublikowano

To po Twojej wizycie jak przyjechałem z brata A4 B5 z FMIC do Witka usłyszałem: "Jak zasłoniłeś sobie hak to sam zdejmujesz zderzak" :polew:

Ładne przebiegi. Co tam powkładałeś poza FMIC?

Opublikowano
  • Autor

To po Twojej wizycie jak przyjechałem z brata A4 B5 z FMIC do Witka usłyszałem: "Jak zasłoniłeś sobie hak to sam zdejmujesz zderzak" :polew:

Ładne przebiegi. Co tam powkładałeś poza FMIC?

Na bank po mojej :polew: FMIC, końcówki 216, turbo AWX :decayed:

Opublikowano

Troszkę cienko na włożone graty. Co jest przyczyną? Pompa czy wtryski źle wyregulowane? Jaki masz mappsensor?

Opublikowano

Troszkę cienko na włożone graty. Co jest przyczyną? Pompa czy wtryski źle wyregulowane? Jaki masz mappsensor?

katalizator .... :wink4:

Opublikowano

Troszkę cienko na włożone graty. Co jest przyczyną? Pompa czy wtryski źle wyregulowane? Jaki masz mappsensor?

Tak to było po Jego wizycie :polew:. Hmmm musi także kolektor ssacy wyczyscić. Każda minimalnie większa dawka powodowała kopcenie. Wiec zostawiłem na tym poziomie.

Opublikowano

pięknie witku :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.