Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem


Ron2k7

Rekomendowane odpowiedzi

Furacz fajny . Zostaw klapę jak kit / szpachel nie jest popękany . Nie maluj jej tylko dokończ tuning .

Nie pęka szpachel, ale wymienie klape.

Sprawdzałem czujnikiem lakieru i wygląda na to że nie był malowany nigdzie prócz dachu, klapy, zderzaku i maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej zrobionego auta spod znaku Audi nie widziałem, nie wliczając tych zza wschodniej granicy, bo wiadomo tam inna czasoprzestrzeń...

Nawróć się, słuchaj chłopaków z forum tych co bez ironii piszą i może coś z tego będzie, bo inaczej spłoniesz na stosie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak masz z plastiku/tworzywa sztucznego, więc tam miernik nie zadziała - po prostu miernik pokaże fałszywe dane.

Patrzyłeś w jakim stanie są podłużnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bym walił jak w dym do programu "operacja tuning"

To niech kolega idzie do tego programu ze swoim Audi.

Zderzak masz z plastiku/tworzywa sztucznego, więc tam miernik nie zadziała - po prostu miernik pokaże fałszywe dane.

Patrzyłeś w jakim stanie są podłużnice ?

Całe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kilka spraw:

1. Jak to nie był cały lakierowany skoro masz nie fabryczny kolor? Oczywiście że był cały lakierowany...

2. Licznik który pokazałeś jest do B6, nie B5.

Licznik który bardzo dobrze wygląda i nie jest wiejski to licznik z FIS po drugim lifcie z białym podświetleniem + chromowane obwódki.

ce955a2824c92c1a.jpg

Niestety jego założenie nie jest na zasadzie wyjmij-załóż, tylko trzeba parę rzeczy poprzerabiać.

3. Grill który pokazałeś to najgorsza opcja z możliwych... Oglądałeś w ogóle ten który wkleiłem wcześniej?

4. Lampy to jeszcze większa tragedia. Mam takie same jeszcze po poprzednim właścicielu, wyglądają strasznie beznadziejnie, są źle spasowane i w ogóle nie świecą. Sam osobiście nigdy w życiu bym ich nie założył. Jak bardzo chcesz zaryzykować i kupić ten szajs to za niedługi czas mogę Ci sprzedać obie za 5 dych... Lepsze to niż wywalić 500zł w błoto żeby przekonać się że to gówno w sreberku...

I jeszcze jedno, odpuść sobie lakierowanie całego auta dopóki nie zrobisz wszystkiego innego... Najpierw wydasz masę kasy na lakiernika a potem jak będziesz chciał założyć chociażby głupi liftowy zderzak to kolejny raz wydasz kasę na lakierowanie, totalny bezsens...

Przemyśl najpierw co chcesz przerobić, wtedy to zrób i polakieruj na koniec, chociaż sam lakier tragiczny nie jest, mi tam akurat kolor się podoba.

Ogólnie nie myśl że wszyscy są tutaj złośliwi i robią Ci na złość, prawda jest taka że idziesz bardzo złą drogą i nic się nie poprawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bym walił jak w dym do programu "operacja tuning"

Teraz to Auto marzeń kup i zrób :)

6tys wsadzą i będzie juz w miare :decayed:

Dodasz że to unikat wypuszczony z lakierni Kawassaki i może uwierzą :)

A tak bardziej poważnie.

Dałeś za a4 1.8T 1900zł patrząc Tylko pod tym względem to baardzo okazyjna cena (jesli silnik działa tak jak powinien)

kiedyś przeglądałem zdjęcia tuningowanych aut zza grancy typu włochy i powiem Ci że tam nadal lubują się niektórzy w autach typu Szybki się wściekł :decayed:

Zawsze możesz je sprzedać tam za 1000€ i jesteś na + :decayed: kupujesz u nas serie i robisz co dusza zapragnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no cena dobra to nie ma co gadać. Tyle to ja byłbym skłonny dać za sam 1.8T na swapa i założyć go do swojego rumpla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega 'Fenrir' od początku daje Ci naprawdę rzeczowe i przemyslane rady, wręcz prowadzi za rączkę, warto wziąć pod uwagę co mówi.

Skoro naprawdę dałeś tak mało za auto to doprowadzenie go do fajnego stanu nie powinno być dużym problemem. Nikt tutaj nie wciska Ci kitu, poprostu ludzie chcą uświadomić Ci, że wielkie spoilery na klapie, dziwne modyfikacje z chromem, płomienie na masce itp. to słaby pomysł.

Oczywiście to Twoje auto, zrobisz jak uwazasz, kolor budy mi też odpowiada, wyróżnia się, maskę też bym pomalował w kolor.
Powodzenia w realizowaniu marzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to auto dalej i kup normalne A4, doprowadzenie tego auta do stanu wartego uwagi solidnie pociągnie za portfel... a po za siln ikiem nic tu nie ma wartego inwestowania fortuny

Zeby to miało ręce i nogi to musisz kupić maske, zderzak tylny, klape, pytanie w jakim stanie są błotniki przednie(dół), polakierować całe auto - to juz koszt z blacharką ze 3,5tys...

póżniej wnetrze... + 1000zł

ekspluatacja silnika...

nic z tego nie będzie pojezdzisz z pół roku i pogonisz dalej sąsiadowi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ten komputerek z allegro co wyświetla spalanie itp? Warto to kupić? Klapę znalazłem na złomie normalna od Anglika(jeszcze nie kupiłem), ale nie wiem czy dam radę ja podłączyć bo puki co ta się otwiera na pilot, a z elektryki ciężko.

Ja mam u siebie w aucie. Masz tu temat ze zdjęciami:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229883-montaz-uniwersalnego-komputera-pokladowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście wolę FISa, klasyka sama w sobie.

Aczkolwiek pod względem funkcjonalności to FIS się chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA da się coś takiego zrobić ? Nawet nie wiedziałem, GOLF III WIEŚ EDITION SEDAN.

Wracaj do ori bo ktoś zbłądził, panie wybacz mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie golf 3 kolego . To jest super turbo calibra . Ale zamysł miał ktoś bardzo ciekawy . Dobre na wyjazd na ryby itp . Do wyrywania kurek z pod remizy jak znalazł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy odpuścić, bo patrząc jakie ma w planach lampy na tył kupił to auto by chyba mu się podobało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem je sprzedać takie jak jest i kupić coś sprowadzonego z niemiec :) To co w niego włoże wole dołożyć do auta normalnego :P

PS

Więc nadal będzie ten egzemplarz w Polsce.

Kto wie, może kogoś sąsiad z klubu A4 zakupi to auto :P

Edytowane przez Ron2k7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...