Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z wskaźnikiem paliwa


maniak1243

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowy więc wybaczcie błędy. A więc mianowicie posiadam Audi a4 b5 z 94 roku. Mam problem z wskaźnikiem paliwa, pokazuje kompletne bzdury. Wiedząc że mam zatankowane połowę zbiornika pokazuje mi pusty i zero kilometrów, zaś pewnego razu pokazuje mi pełen zbiornik a wiem ze nie jest pełen, i tak sobie świruje nie wiem co z nim zrobić. Sprawdzałem czy sie pływak nie zawiesił czy coś lecz wszystko dobrze jest:( Mam jeszcze jedno podejrzenie mianowicie mam takie zegary z pełnym fis-em http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpgi nie wie czy takie zegary wychodziły w tym roczniku, może dlatego jest problem ze wskaźnikiem paliwa ? Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 94 to takich chyba jeszcze nie było. Jeśli masz takie to może ktoś dokładał. Tylko co z IMO? Zrób test zegarów jak wychodzi. Jest możliwe że licznik pada. Jeśli to Jager to jak najbardziej możliwe, ale przy Vdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary Vdo. kontrolka od IMO swieci przy przekreceniu kluczyka i gasnie normalnie. a jak zrobic test zegarow w tym zegarze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u fachowca i on Ci zrobi test zegarów a i przy okazji posprawdzaj błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ten test vagiem u kolegi. Wszystkie wskazówki stały w pionie. kontrolki też wszystkie działają. zauważyłem ze po tym teście pokazuje full zbiornik i 2000km do przejechania. oraz pokazuje jakieś masakryczne spalanie 51.9... ale to tylko przez jakieś czas. może kupię normalny licznik ? co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...