Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Gaśnie na luzie


kris_kilt

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem , od jakiegos tygodnia moej audi poprostu mi gasnie.zdaza sie to w sytuacjach , gdy podjezdzam do swiatel i troche czekam na ich zmiane , wtedy ni z tego ni z owego poprostu mi gasnie , lecz zaraz moge go odpalic bez problemu.dzieje sie to powiedzmy 2-3 razy w ciagu dnia. wskazowka obrotomierza , po wylaczeniu ssania oscyluje w granicach 700-800 obrotow na minute.

bylem u mechanika , polecil mi zmiene stacji na inna i przelanie ok. baku , lecz niestety nadal sie to zdarza.niemialem jeszcze wymienianego filtru paliwa , czy to moze byc tego przyczyna - ze jest zapchany ?

dodam jeszcze ze mam audi '95 2.8L V6

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie objawy . Po przeczyszczeniu przepustnicy i zaadoptowaniu było super. Ale po 3 dniach problem powraca , nie jest jeszcze tak xle że gaśnie , ale obroty oscylują. Wczoraj rano po zapaleniu , na ssaniu trzymał obroty na ok 1100 , po czym po 10 sekundach spadły nagle do 700 , aż silnik sie zachybotał.

Niewiem dalej co jest .W weekend powtórnie spróbuje przeczyścić otworki które sa za przepustnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie jest podobnie przy czym wyskakują mi błędy ;

-zbyt bogata mięszanka blok 1

-zbyt uboga mięszanka blok1

-zbyt bogata mięszanka blok 2

-zbyt uboga mięszanka blok 2

-błędne położenie czujnika wału

Jeden mechanik mówi że sondy lambda do wymiany drógi mechanik że przepływomierz do wymiany jeżeli by ktoś wiedział co jest na pewno do wymiany proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze że stary temat ale jary ponieważ mam identyczny problem i błędy takie same mi vag pokazał j.w. może ktoś poradził sobie z tym problemem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...