Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z pompką centralnego zamka


MŁODZIAN

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dużo jest pisane odnośnie pompek centralnego zamka ale nie doczytałem nigdzie odpowiedzi...

problem jest taki że padła mi pompka centralnego zamka 8D0.862.257 C a nie mogę dostać takiej samej czy mogę ją zastąpić inną?

następne pytanie czy to oby na pewno jest oryginalna ponieważ ma ona dwa wyjścia na wężyki a przewód mam tylko jeden do całego układu czy to możliwe że tak było montowane fabrycznie?

pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. pewny jesteś na 100% że padła? :D bo ja byłem też pewny że moja padła, a posiedziałem przy niej 2h i działa jak nowa (bez wkładu finansowego) :)

ad2. jedno wejście jest pod cały układ, a drugie jest do doprowadzenia powietrza, bo nakładając gąbeczke na wierzch jest możliwość zasłonięcia otworu, wtedy porowadzenia powietrza nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w necie pompkę z końcówką C czyli jak Twoja. Cena o ile pamiętam 250. Czyli można trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zastąpić inną, ale trzeba od nowa kodować kluczyki pod nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładniej dlaczego nie działa stara, bo jeśli nie pompuje to wymieniasz sama pompke a elektronika ( to co najdrozsze) zostaje Ci Twoja, pompke mozesz kupic na alledrogo ewentualnie kupujesz najniższy ( najtanszy) model sterownika centralnego i podmieniasz samą pompke ktora w kazdym sterowniku jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym problemem był wirnik który udało mi się naprawić i centralny działał tylko nie dało rady otworzyć tylnej klapy.zauważyłem że pompka zbyt długo pracuję bo gwiazdka na której jest zamontowany wirnik była wytarta więc pojawił się błąd 1367,1368 czyli otwarty przy wypadku,brak osprzętu.po kolejnym rozebraniu pompki w celu sprawdzenia zauważyłem że zetknęły się przewody i płytka niestety czarna:(oczywiście była tam robiona już jakaś rzeźba...

na szczęście udało mi się dostać taką pompkę tylko trochę kosztowała bo 300zł w tej działały oba wyjścia więc przrobiłem wężyki i wszystko w końcu wszystko ok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...