Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomiar ilości oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W swoim aucie mam bagnet pomiarowy lecz w menu CAR nie widzę funkcji OIL. Czy jest możliwe że w ogóle nie ma elektronicznego pomiaru poziomu oleju? Dodam, że mam spolszczone menu a czytałem gdzieś że po takiej 'operacji' komputer czasem gubi jakieś funkcje. Dodatkowo - zrobiłem po wymianie ok 2300 km i "po bagnecie" wychodzi mi że nie wziął ani grama oleju. Czy to możliwe?

Opublikowano

moj cr po przejechaniu 10 tys wzial 100ml oleju :) wiec przy 2 tys nie bedziesz widzial roznicy na bagnecie;)

Opublikowano

W swoim aucie mam bagnet pomiarowy lecz w menu CAR nie widzę funkcji OIL. Czy jest możliwe że w ogóle nie ma elektronicznego pomiaru poziomu oleju? Dodam, że mam spolszczone menu a czytałem gdzieś że po takiej 'operacji' komputer czasem gubi jakieś funkcje. Dodatkowo - zrobiłem po wymianie ok 2300 km i "po bagnecie" wychodzi mi że nie wziął ani grama oleju. Czy to możliwe?

musisz przekodowac w 07 CONTROL HEAD i wroci ci ta funkcja .

Opublikowano
  • Autor

W swoim aucie mam bagnet pomiarowy lecz w menu CAR nie widzę funkcji OIL. Czy jest możliwe że w ogóle nie ma elektronicznego pomiaru poziomu oleju? Dodam, że mam spolszczone menu a czytałem gdzieś że po takiej 'operacji' komputer czasem gubi jakieś funkcje. Dodatkowo - zrobiłem po wymianie ok 2300 km i "po bagnecie" wychodzi mi że nie wziął ani grama oleju. Czy to możliwe?

musisz przekodowac w 07 CONTROL HEAD i wroci ci ta funkcja .

Dzięki - jesteś jak zwykle niezawodny i mega profesjonalny :)

Opublikowano

Raczej nie wróci bo jak widzę kolega basso66 ma wóz z 2008 roku i posiada bagnet, chyba że się mylę to mnie poprawcie.

Opublikowano

Raczej nie wróci bo jak widzę kolega basso66 ma wóz z 2008 roku i posiada bagnet, chyba że się mylę to mnie poprawcie.

Myślę , że masz rację , miałem B8 z 2011 CAHA nie było bagnetu ,był elektroniczny pomiar oleju ,teraz mam B8 z 2008 r. CAGA jest bagnet i nie ma elektronicznego pomiaru oleju:-)

Edytowane przez artek04

Opublikowano

Też mi się wydaje że w 2008r nie ma takiej możliwości

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W swoim aucie mam bagnet pomiarowy lecz w menu CAR nie widzę funkcji OIL. Czy jest możliwe że w ogóle nie ma elektronicznego pomiaru poziomu oleju? Dodam, że mam spolszczone menu a czytałem gdzieś że po takiej 'operacji' komputer czasem gubi jakieś funkcje. Dodatkowo - zrobiłem po wymianie ok 2300 km i "po bagnecie" wychodzi mi że nie wziął ani grama oleju. Czy to możliwe?

witam, mi po przejechaniu 10 tys nic nie wziął wiec sie nie martw....tym zjawiskiem11051462_816056288449307_139706021_n.jpg

Edytowane przez kojot1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.