Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż xenonów w przednich reflektorach.


rafles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się zapytać, czy ktoś z Was przerabiał reflektory soczewkowe (oryginał Valeo - A4 B5 LIFT - Soczewkowe) pod żarniki Xenonowe?

Czytałem, że są również adaptery z D2S na H7 (pod samopoziom). Spryskiwacze mam w zderzaku więc z tym nie ma problemu, chodzi mi tu raczej o mocowanie żarników, żeby na przeglądzie nie świeciły gdzieś w sufit :) I jak wygląda tutaj sprawa z samopoziomowaniem? (Są również w sprzedaży takie układy które symuluję self-test samopoziomowania :) )

Na upartego mogę włożyć H7 z serii "made in china" tylko że 1. są kiepskiej jakości, szybko się palą i świecią gdzie popadnie :) a po 2. przeglądu z taką przeróbką może nie przejść.

Pozdrawiam.

Edytowane przez rafles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na forum ładnie opisane :)

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazłem :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222623-montaz-samopoziomowania-do-audi-a4-fotostory-update-do-dynamicznego/

Po przeanalizowaniu myślę że chyba zainwestuję w "atrapę" typu self-test jako samopoziom :) ... no chyba, że uda mi się dostać wsystkie części, ciągienka i sterowniki...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wiosne bede montowal spryskiwacze i xenon, ale odpuszcze sobie imitacje samopoziomu, zawsze mozna recznie paluchem przejechac po regulacji dol gora i bedzie to samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...