Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem, się opaliłem, pojadłem, popiłem no i wróciłem :>

:hi: :hi:

nadrobiles juz wszystkie strony ktore powstaly jak Cie nie bylo?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie:

Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie :decayed:

Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić :tongue4:

A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie:

Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie :decayed:

Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić :tongue4:

A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach :naughty:

no to sie naoglądałes troche, pewnie teraz będzie ciężko zasnąć :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie:

Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie :decayed:

Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić :tongue4:

A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach :naughty:

no to sie naoglądałes troche, pewnie teraz będzie ciężko zasnąć :tongue4::naughty:

paweł to zona bedzie miala przerabane jak tak ci d*py utkwiły w głowie... :wink4:

ps. dawno mnie nie było ale wiecie rozwodzik miałem... za to teraz smigam solo wiec na spociki napewno wpadne,, moze nawet z nowym nabytkiem :dance: jak wychacze jakiś gdzies na miescie.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, Pany może następnego spota zrobimy o godzinie 18 bo o 17 jest jeszcze sporo aut na Parkingu bo ludzie przyjeżdzają popływać w Zalewie (octowej :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, Pany może następnego spota zrobimy o godzinie 18 bo o 17 jest jeszcze sporo aut na Parkingu bo ludzie przyjeżdzają popływać w Zalewie (octowej :wink4:)

no w sumie Ty wystarczy ze wyjdziesz z domu i widzisz co sie dzieje na parkingu :tongue4:.. wiec skoro mowisz ze o 18 jest mniej aut to tak tez mozna zrobic :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wystarczy, że wejde na dach i będę widział Parking :decayed:

Mam tylko nadzieje, że się wyrobie na 18, bo w sobote musze byc w Wawie i nie wiem ile mi się tam zejdzie :disgust:

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 11:13_________________________________________________A wracając na chwile do wakacji, oczywiście nie zapomniałem zareklamować Audi A4 Klub Polska, (oczywiście wyłącznie przy napojach bezalkoholowych :wink4: )

dsc0622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i :good:

jak się opalił :shocked: :>

spoko to był pierwszy tydzień i byłem jeszcze blady :wink4:, opaliłem to sie w drugim tygodniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0622.jpg

Prawidłowo :good: :good: :naughty:

a co Ty masz tam w tej lampce?? wino??!! :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, przetarłem monitor :polew::decayed: ale i tak jesteś lepiej opalony niż ta Pani obok :good:

ta Pani obok to Pawła żona chyba :naughty: :naughty::wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania: w lampce było wino, bo piwo i drinki sie skonczyły (jestem leniwy wiec brałem wiecej żeby rzadziej chodzić :decayed: )

A ta Pani to faktycznie żona. Niestety musiałem ją zabrać ze sobą :wink4:

ps. Zauważyłem że do Łodzi'aków brakuje nam jedynie 150 postów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania: w lampce było wino, bo piwo i drinki sie skonczyły (jestem leniwy wiec brałem wiecej żeby rzadziej chodzić :decayed: )

A ta Pani to faktycznie żona. Niestety musiałem ją zabrać ze sobą :wink4:

ps. Zauważyłem że do Łodzi'aków brakuje nam jedynie 150 postów :naughty:

alko sie skonczylo bo Polska grupa przyjechało :naughty: :naughty:

ale i tak zeby w tych je**nych kurortach zagranicznych sie jako tako nawalić to trzeba chyba dzien i noc pic non stop.. sama woda :angry: :angry: :angry:

Co do łodziaków.. :tongue4: to do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek teraz chyba nie będziesz miał z tym problemu :decayed: tyle tego lata po mieście :polew::tongue4:

mam nadzieje sezon na dziewice :wink4: rozpoczenty tylko gdzie one sa???? :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 16:59_________________________________________________ :hi: co taka cisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek teraz chyba nie będziesz miał z tym problemu :decayed: tyle tego lata po mieście :polew::tongue4:

mam nadzieje sezon na dziewice :wink4: rozpoczenty tylko gdzie one sa???? :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 16:59_________________________________________________ :hi: co taka cisza?

tymi dziewicami każdego zamurowałeś :decayed: :decayed: chyba bedziesz musial sie wybrac do podstawówki :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...