Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no na pierwszy rzut oka to niezła, ale trzeba by się dogłębniej przyjrzeć :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

właśnie sprzedaje klubowicz i był o niej wątek, oraz ktoś już z klubu ją oglądał z komputerem ale zdecydował się na diesla :tongue4:

ja niestety jeszcze swojej nie sprzedam bo jakiś pajac na parkingu porysował mi dźwi i prawy błotnik :disgust::baseball:

Opublikowano

właśnie sprzedaje klubowicz i był o niej wątek, oraz ktoś już z klubu ją oglądał z komputerem ale zdecydował się na diesla :tongue4:

ja niestety jeszcze swojej nie sprzedam bo jakiś pajac na parkingu porysował mi dźwi i prawy błotnik :disgust::baseball:

to sku**ysyn zazdrościł pewnie ze sam takiej nie ma :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj go postawię na parkingu a 2 samochody dalej stanę kumpla samochodem i przyczaję się na niego a potem... :silacz::baseball:

Opublikowano

wątpie że przyjdzie jeszcze raz :confused4:

Opublikowano

kurcze tak patrzę i wszyscy z okolic nikt ze skierniewic się nie odzywa :):) :polew:

Opublikowano

a ja widzialem naszego prezesa w czerwonej astrze ostatnio na zadebiu, czyli zyje a sie nie odzywa:)

Opublikowano

zaszył się chłopak :tongue4:

Opublikowano

Seba w ktorym miejscu beda te twoje roboty w manu to podejde zobaczyc :) i o ktorej

Opublikowano

a ja widzialem naszego prezesa w czerwonej astrze ostatnio na zadebiu, czyli zyje a sie nie odzywa:)

no proszę :naughty:

Opublikowano

Seba w ktorym miejscu beda te twoje roboty w manu to podejde zobaczyc :) i o ktorej

wszystko się zaczyna o 10.30 w środku w manu tam koło wind :tongue4:
Opublikowano

jak poznam Twa facate to podejde :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: może poznasz :polew: jak będziesz słyszał "Czesio" albo "Konieczko" tzn, że ja tam jestem :naughty:
Opublikowano

...a jak tu dużo nas ze Skierniewic i najbliższych okolic jest??

10 - 20 - 50 - 100 ????

Opublikowano

...a jak tu dużo nas ze Skierniewic i najbliższych okolic jest??

10 - 20 - 50 - 100 ????

z 10-20 max reszta nie ujawnia się :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

z 10-20 max reszta nie ujawnia się :naughty: :gwizdanie:

Hmm...

A kiedy był ostatni spot w Skierniewicach?

Opublikowano

z 10-20 max reszta nie ujawnia się :naughty: :gwizdanie:

Hmm...

A kiedy był ostatni spot w Skierniewicach?

heeehh.. dobre pytanie.. :decayed:

jakoś na wiosnę..

koło marca chyba..

jak jeszcze miałem a4 bo na początku kwietnia już poszła... ;(

Opublikowano

heeehh.. dobre pytanie.. :decayed:

jakoś na wiosnę..

koło marca chyba..

jak jeszcze miałem a4 bo na początku kwietniu już poszła... ;(

A to się przesiadłeś na BMW?

Opublikowano

heeehh.. dobre pytanie.. :decayed:

jakoś na wiosnę..

koło marca chyba..

jak jeszcze miałem a4 bo na początku kwietniu już poszła... ;(

A to się przesiadłeś na BMW?

ano... :embarrassed:
Opublikowano

heeehh.. dobre pytanie.. :decayed:

jakoś na wiosnę..

koło marca chyba..

jak jeszcze miałem a4 bo na początku kwietniu już poszła... ;(

A to się przesiadłeś na BMW?

ano... :embarrassed:

zlinczować go :bicz::bicz2::bag::oops::D:tongue4:

a może jakiś przedświąteczny spot uda się zorganizować :?:

tylko trzeba by jakieś atrakcje zrobić choćby małe, miejscówke no i dać do wiadomości publicznej to ;)

co Wy na to :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.