Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopie wtedy to nie ma czasu na takie rzeczy :naughty: sesja sie zaczyna :confused4:

Peszek :cool1:

Ale nie każdy jest studentem i ma sesję :wink4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopie wtedy to nie ma czasu na takie rzeczy :naughty: sesja sie zaczyna :confused4:

Peszek :cool1:

Ale nie każdy jest studentem i ma sesję :wink4:

Są też studenci którzy sesje mają w :dziura::yeee: :yeee: :evil2:

Opublikowano

Chłopie wtedy to nie ma czasu na takie rzeczy :naughty: sesja sie zaczyna :confused4:

Peszek :cool1:

Ale nie każdy jest studentem i ma sesję :wink4:

Są też studenci którzy sesje mają w :dziura::yeee: :yeee: :evil2:

Czyli mam rozumieć, że oni przyjadą? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no są i tacy :polew: ale tamci nie przyjadą bo aktualnie jeżdżą "Bi eM Wi pod same drzwi" :polew: :polew: :polew::naughty:

Opublikowano

no są i tacy :polew: ale tamci nie przyjadą bo aktualnie jeżdżą "Bi eM Wi pod same drzwi" :polew: :polew: :polew::naughty:

Nie chcę być nieuprzejmy, ale posiadaczom bi-em-dablju dziękujemy :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja postaram się być :naughty: będę u was pisał. a jak spocik w wigilię na skierkach? :gwizdanie:

Opublikowano

to się okaże w wigilie :naughty:

Opublikowano

jak nie będzie w godzinach kolacji to jest szansa , że i ja się zjawię :)

Opublikowano

no są i tacy :polew: ale tamci nie przyjadą bo aktualnie jeżdżą "Bi eM Wi pod same drzwi" :polew: :polew: :polew::naughty:

Nie chcę być nieuprzejmy, ale posiadaczom bi-em-dablju dziękujemy :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

e ee eee... !! masz coś jeden z drugim do BMW ? :angry: :angry: :baseball:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Do łodzi tak czy owak jechać nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mi się nie chce.

A do Skierniewic z wielką przyjemnością podjadę nawet i rowerem :cool1:

choćby ze względu na to że żywię jakąś tam sympatię do tych gamoni :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

i że zwyczajnie mi bliżej... :wink4: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 07:05_________________________________________________A co się dzieje z chłopakami z łowicza?

PulpitU, MalinU gdzie Wy ?? :shocked: :shocked:

Opublikowano
e ee eee... !! masz coś jeden z drugim do BMW ?

Do łodzi tak czy owak jechać nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mi się nie chce.

Słuszny problem, ale Twój :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może i do nas byś tam żywił jakąś sympatię, jakbyś miał okazję nas poznać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ale na siłę nie będziemy nikogo uszczęśliwiać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jadąc na spocik do łodzi to zabiorę kierowcę bo tak n trzeźwo.... :kox:

a w wigilię możemy spotkać się o 12:00 :evil:

Opublikowano

:hi:

jadąc na spocik do łodzi to zabiorę kierowcę bo tak n trzeźwo.... :kox:

a w wigilię możemy spotkać się o 12:00 :evil:

Ja w ogóle bym Wam proponował przyjechać jednym autem. Czy tam dwoma, zależy, ile Was będzie ludzi :D

Jednego "łosia" niepijącego za kółko, a reszta się bawi do rana :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
e ee eee... !! masz coś jeden z drugim do BMW ?

Do łodzi tak czy owak jechać nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mi się nie chce.

Słuszny problem, ale Twój :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może i do nas byś tam żywił jakąś sympatię, jakbyś miał okazję nas poznać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A nie będziecie sypać w moim kierunku uszczypliwych komentarzy na temat BMWu ? ;( ;( ;(

:naughty:

Opublikowano
e ee eee... !! masz coś jeden z drugim do BMW ?

Do łodzi tak czy owak jechać nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mi się nie chce.

Słuszny problem, ale Twój :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może i do nas byś tam żywił jakąś sympatię, jakbyś miał okazję nas poznać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A nie będziecie sypać w moim kierunku uszczypliwych komentarzy na temat BMWu ? ;( ;( ;(

:naughty:

Obiecuję, że każdemu, kto powie coś złego na Twoje bi-em-dablju osobiście dam w mordę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
e ee eee... !! masz coś jeden z drugim do BMW ?

Do łodzi tak czy owak jechać nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mi się nie chce.

Słuszny problem, ale Twój :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może i do nas byś tam żywił jakąś sympatię, jakbyś miał okazję nas poznać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A nie będziecie sypać w moim kierunku uszczypliwych komentarzy na temat BMWu ? ;( ;( ;(

:naughty:

Obiecuję, że każdemu, kto powie coś złego na Twoje bi-em-dablju osobiście dam w mordę :polew: :polew: :polew:

:kox: jade kurfa, jade !!! :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:good: :good: :good: :good: :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

no to się zgadamy :kox:

jedno tylko ale... kto prowadzi? :decayed:

Opublikowano

no to się zgadamy :kox:

jedno tylko ale... kto prowadzi? :decayed:

Ciągnijcie zapałki :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

zagramy w papier kamień nożyce :>

Opublikowano

przecież macie pociągi :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.