Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh...

Kiedy był ostatni spot w Skierniewicach?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawno dawno temu... za siedmioma lasami, za siedmioma górami...

Opublikowano

czyja to a4 z ramkami na Sucharskiego stoi?

Opublikowano

OK. A aktywna ekipa ze Skierniewic i okolicy ile osób liczy??

BTW:

Dlaczego u mnie pokazuje się Ilość postów: 1 mimo że napisałem więcej (może ze 20)??

Np: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=47511.msg779131#msg779131

Opublikowano
Dlaczego u mnie pokazuje się Ilość postów: 1 mimo że napisałem więcej (może ze 20)??

Bo zliczane są tylko posty z działów technicznych. :cool1:

A ten 1 to masz po przywitaniu się w "newbie"

Opublikowano

ja jestem z rawy i na weekendzie moge podbic

Opublikowano
  • Autor

to podbij na spot do łodzi bo sam się na niego wybieram to moglibyśmy razem skoczyć :evil:

Opublikowano

a kiedy jest ten spot w lodzi? bo ten w skierekach to chyba nie wypali bo nikt sie nie odzywa :angry:

Opublikowano

skierniewicki rekord, chyba 14 furek się objawiło :gwizdanie:

można coś pomyśleć w sumie może wypali, a jak nie strikte Audi to może do VAGa podjechać :decayed:

Opublikowano

skierniewicki rekord, chyba 14 furek się objawiło :gwizdanie:

(...)

Tzn.?

Opublikowano

tzn. że na jednym z pierwszych spotów było tyle A4'ek ktoś ma w podpisie fote z tego :kox:

no nawet paulo ma tą fote było 13 a4 i jeden pasek

Opublikowano

skierniewicki rekord, chyba 14 furek się objawiło :gwizdanie:

(...)

Tzn.?

Marshall przecież Ty byłeś na tym spocie nawet :tongue4: :tongue4:

fotki ostro cykałeś pamiętam :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew: no to jest ktoś ostro zakręcony ...

pany a orientujecie się może, albo nie dawno robiliście u siebie taki zabieg, przed chwilą w sumie od mechaniora wróciłem i za wymiane pompy od wspomagania i osłony jednego przegubu krzyknął 120 a z miesiąc wcześniej wymieniałem u niego całe zawieszenie i za taką operację zapłaciłem 200, nie za drogo trochę ? :gwizdanie:

Opublikowano

Marshall przecież Ty byłeś na tym spocie nawet :tongue4: :tongue4:

fotki ostro cykałeś pamiętam :naughty: :naughty:

O tym to ja pamiętam. :)

Tylko myślałem, że coś ostatnio się działo i przeoczyłem..

Opublikowano

:polew: no to jest ktoś ostro zakręcony ...

pany a orientujecie się może, albo nie dawno robiliście u siebie taki zabieg, przed chwilą w sumie od mechaniora wróciłem i za wymiane pompy od wspomagania i osłony jednego przegubu krzyknął 120 a z miesiąc wcześniej wymieniałem u niego całe zawieszenie i za taką operację zapłaciłem 200, nie za drogo trochę ? :gwizdanie:

Ja myślę żę to wcale nie tak drogo... tak raczej normalnie. Nikt Ci nie będzie rozbebeszał przodu żeby wyjąć pompę za 50 zł przecież :cool1:
Opublikowano

ale do pompy się normalnie podchodzi bez żadnej magi od dołu bez zabawy niecałe pół godziny roboty i po zabiegu było coś mi się wydaje że mnie przyciął :kwasny: bywa

a kto się u nas bawił VAgiem bo chce sobie zakodować kluczyki ale nie bardzo wiem jak ... mam lapa mam kabel, ale nie mam pojęcia jak :polew:

Opublikowano

Pulpit poszukaj gdzieś na forum jest o tym.

Opublikowano

witam. po ponad rocznej przerwie widze ze wszystko sie pozadnie rozkreciło pozdrawiam stara ekipe z prezesem na czele. Misiek. :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Siema, poznałeś mnie w tym białym berlingo w Kołacinie? :tongue4: a Prezes to chyba został porwany przez obcych :naughty:

Opublikowano

Siema, poznałeś mnie w tym białym berlingo w Kołacinie? :tongue4: a Prezes to chyba został porwany przez obcych :naughty:

siema pewnie ze poznałem. działo sie cos ciekawego po moja nie obecnosc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.