Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śnieg nie dopisał ale trochę zabawy było :kox:

mam nadzieję że niedługo spadnie trochę białego puchu to się bardziej pośmiga bokiem :witch:

ciekawe czy jeszcze w tym roku.. bo w tv mówili ze wiosna idzie :disgust:

ale zdałoby się tak porządnie polatać :kox: :kox:

tylko trzeba wziąźć tez aparat i jakieś fajne foty pocykać :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

śnieg nie dopisał ale trochę zabawy było :kox:

mam nadzieję że niedługo spadnie trochę białego puchu to się bardziej pośmiga bokiem :witch:

ciekawe czy jeszcze w tym roku.. bo w tv mówili ze wiosna idzie :disgust:

ale zdałoby się tak porządnie polatać :kox: :kox:

tylko trzeba wziąźć tez aparat i jakieś fajne foty pocykać :naughty:

no miejmy nadzieję że posypie jeszcze trochę śniegu :kox:

filmik by się nagrało bo ostatnio to zapomniałem a było fajnie pojeździć na ale rondzie w lipcach :decayed:

Opublikowano

śnieg nie dopisał ale trochę zabawy było :kox:

mam nadzieję że niedługo spadnie trochę białego puchu to się bardziej pośmiga bokiem :witch:

ciekawe czy jeszcze w tym roku.. bo w tv mówili ze wiosna idzie :disgust:

ale zdałoby się tak porządnie polatać :kox: :kox:

tylko trzeba wziąźć tez aparat i jakieś fajne foty pocykać :naughty:

no miejmy nadzieję że posypie jeszcze trochę śniegu :kox:

filmik by się nagrało bo ostatnio to zapomniałem a było fajnie pojeździć na ale rondzie w lipcach :decayed:

:kox: :kox: :kox: oj fajnie :decayed:

tylko trochę ciasno było w 3 auta :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

ale zabawa była :decayed:

poza tym to mieliście lepiej bo moje 1,6 miało ciężko :disgust:

Opublikowano

CZeść chciałem się przypomnieć o Alexie :wink4: jeśli nadal nie rozliczyliście swojego PITu i nie wiecie na kogo przekazać swój 1% proszę o datek na mojego Kuzyna :good:

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Pod tym linkiem znajdziecie programik,w którym można spokojnie wprowadzić niezbędne dane http://www.dobreprogramy.pl/PITy,Program,Windows,12732.html

Dzięki w imieniu Alexa :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

coś tak cisza na tym naszym forum w skierniewicach :tongue4:

Opublikowano

Pewnie teraz każdy zamiast na forum siedzi w garażu i auto czyści na wiosnę :naughty:

Opublikowano

trzeba mieć jeszcze to auto :polew:

Opublikowano
  • Autor

a to seba sprzedałeś swoje? :decayed:

kupujesz to 3,0 v6? :kox::tongue4:

Opublikowano

a to seba sprzedałeś swoje? :decayed:

kupujesz to 3,0 v6? :kox::tongue4:

Wczoraj do mnie dzwonił i mówił że ma dość przeglądania "okazji" z kłatro, i powiedział że trafiła mu się czerwona Panda 4x4 ze wspomaganiem i centralnym zamkiem i chyba ją weźmie.. :rolleyes:

:polew:

Opublikowano

a to seba sprzedałeś swoje? :decayed:

kupujesz to 3,0 v6? :kox::tongue4:

Wczoraj do mnie dzwonił i mówił że ma dość przeglądania "okazji" z kłatro, i powiedział że trafiła mu się czerwona Panda 4x4 ze wspomaganiem i centralnym zamkiem i chyba ją weźmie.. :rolleyes:

:polew:

no to nie :polew:

Admin, sprzedałem, ale 3.0 nie kupuje bo mnie zeżre :tongue4:

Opublikowano

Sebek, S4 kup :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie stać mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a to co będziesz seba kupował?

a to seba sprzedałeś swoje? :decayed:

kupujesz to 3,0 v6? :kox::tongue4:

Wczoraj do mnie dzwonił i mówił że ma dość przeglądania "okazji" z kłatro, i powiedział że trafiła mu się czerwona Panda 4x4 ze wspomaganiem i centralnym zamkiem i chyba ją weźmie.. :rolleyes:

:polew:

z pandą to dobry pomysł :decayed:

z silnikiem 1,4 będziesz pandą śmigał jak a4 z ślinikiem 3,0 i Cię tak nie zeżre :polew:

Opublikowano

1,4 to za duży, chcesz żebym sie zabił? :polew: :polew:

Opublikowano

1,4 to za duży, chcesz żebym sie zabił? :polew: :polew:

Ona ma 100KM więc wszystko jest możliwe :cool1:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

1,4 to za duży, chcesz żebym sie zabił? :polew: :polew:

Ona ma 100KM więc wszystko jest możliwe :cool1:

o kur....

nawet pandą byś mnie odstawiał Seba :kwasny:

nieeeeeeeeeee kupuj bo będzie mi wstyd jak byś mnie w pandzie wyprzedzał :wstydliwy:

:polew:

o kur....

nawet pandą byś mnie odstawiał Seba :kwasny:

nieeeeeeeeeee kupuj bo będzie mi wstyd jak byś mnie w pandzie wyprzedzał :wstydliwy:

Opublikowano

Adam zawsze możesz się tłumaczyć że preferujesz spokojną i dostojną jazdę :cool1: A po za tym jak ktoś kiedyś powiedział jak się ma dużo pod maską to nie trzeba jeździć szybko, szybko jeżdżą tylko ci którzy mają niewiele pod maską, bo później trudniej im się rozpędzić :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.