Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:47_________________________________________________

nie rozumiem czemu gosc po wlozeniu gazu (zapewne za kilka tys zl.) i po przebiegu 10kkm. Che pchnac to auto dalej..

Jakies sugestie? :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

za mały silnik do tego samochodu i w dodatku ktoś mu gaz założył (żenuła) :kwasny:

ja sam będę swoje chciał sprzedać bo to masakra z tym silnikiem :confused4:

a poza tym to ostatnio mam pecha i zarysowałem plewy błotnik :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 07:48_________________________________________________

Adam zawsze możesz się tłumaczyć że preferujesz spokojną i dostojną jazdę :cool1: A po za tym jak ktoś kiedyś powiedział jak się ma dużo pod maską to nie trzeba jeździć szybko, szybko jeżdżą tylko ci którzy mają niewiele pod maską, bo później trudniej im się rozpędzić :polew:

no też jeżdżę spokojnie bo nie chcę zakatować takiej milej w dotyku limuzynki :evil:

Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:47_________________________________________________

nie rozumiem czemu gosc po wlozeniu gazu (zapewne za kilka tys zl.) i po przebiegu 10kkm. Che pchnac to auto dalej..

Jakies sugestie? :naughty:

Pewnie sie rozsypało :naughty: albo 18" zarżnęły silnik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:47_________________________________________________

nie rozumiem czemu gosc po wlozeniu gazu (zapewne za kilka tys zl.) i po przebiegu 10kkm. Che pchnac to auto dalej..

Jakies sugestie? :naughty:

Pewnie sie rozsypało :naughty: albo 18" zarżnęły silnik :naughty:

hehe

to ja już 18 nie zakładam :decayed:

seba jak nie chcesz żeby Cię samochód zeżarł to sprzedam Ci moje 1,6 to zaoszczędzisz na paliwie i opłatach :naughty::polew:

Opublikowano

apropo oszczędności...

Maracie dowiadywałeś się ile mniej więcej wciąga takie przykładowe 1.8T ??

Ciekawi mnie to... pewnie jakieś 8-9l... :mysli:

chyba taniej i przyjemniej wyjdzie 330d :decayed:

Opublikowano

no coś tak około 9l :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chyba taniej i przyjemniej wyjdzie 330d

no 330d fajny silnik i oszczędny przy lekkiej nodze :decayed::tongue4:

a 1,8t pali bardziej 10l a 8-9 to przy bardzo lekkiej nodze :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie daloby rade jakis spocik? a przy okazji zeby ktos zrobil porzadnie logi? a4 1.9 tdi 90 ps

Opublikowano

Panowie daloby rade jakis spocik? a przy okazji zeby ktos zrobil porzadnie logi? a4 1.9 tdi 90 ps

ciężka sprawa ze spotem bo takie coś w Skierkach już dawno nie istnieje :wink4:

a co do logów to można by coś pomyśleć, ja sprzęt mam ale nigdy nie robiłem i najwyższa pora spróbować :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie daloby rade jakis spocik? a przy okazji zeby ktos zrobil porzadnie logi? a4 1.9 tdi 90 ps

ciężka sprawa ze spotem bo takie coś w Skierkach już dawno nie istnieje :wink4:

a co do logów to można by coś pomyśleć, ja sprzęt mam ale nigdy nie robiłem i najwyższa pora spróbować :)

Seba na czymś musisz się uczyć:) przy okazji może sprawdził byś i mój komputer bo coś chyba świruje... :kwasny:

Opublikowano

no można coś pomyśleć ale spot we 3? :naughty: a czemu Ci świruje? :wink4:

Opublikowano

ja w weekend będę w Skierkach to było by już 4

Opublikowano
  • Autor

no można coś pomyśleć ale spot we 3? :naughty: a czemu Ci świruje? :wink4:

a czasami ma jakieś odchyły...

obroty czasami skaczą

wentylator świruje

itd.... :kwasny:

a spocik możemy zrobić ale za 2 tyg. bo teraz mam wyjazdy na stolice w ten weekend i następny a później luz :banan::drunk:

Opublikowano

to może będzie jakiś ślad :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to może będzie jakiś ślad :wink4:

no mam nadzieję że nic takiego wielkiego nie wyniuchasz w audiczce ... :tongue4:

Opublikowano

czyli ktoś się zjedzie w ten weekend?

Opublikowano

w ten raczej nie bo mi też nie pasuje.

Adam najwyżej silnik do wymiany :polew:

Opublikowano
  • Autor

czyli ktoś się zjedzie w ten weekend?

za 2 tygodnie możemy pomyśleć :tongue4:

w ten raczej nie bo mi też nie pasuje.

Adam najwyżej silnik do wymiany :polew:

jak się silnik skończy to wrzuce 1,8t i będzie jazda :polew::a4fan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

Siema Pany.

Co tu taka cisza ?

No i czemu nie robicie spocików ? Zmówić się większą ekipą i polansować po Skierach jak za dawnych czasów na 10 lub więcej furek.

Ja na razie nei dołącze bo raz że nie mam furki ze znaczkiem :audi: a dwa że wygrzewam się od paru miesięcy w Afganie.

Pozdro. :beach:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.