Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

galerie można by do pierwszego dodać, był jakiś spot na którym kilka lustrzanek biegało i sporo fot było nawet nacykane tylko jak ktoś linku nie zapisał to dokopać się do tego, będzie ostro hadcorowe :kwasny:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak będę miał dzisiaj trochę czasu to ogarnę może temat, a jak nie to porobi sie zdjęcia i stworzy galerię gdy tylko będzie więcej osób na spot przyjeżdżało:p

Opublikowano

18, 19, 47, 64 na tych stronach są jakieś zdjęcia, ale te ze starego rynku min. chyba przepadły może Tobi albo Skovron je mają, ale tu w wątku tego nie ma raczej

pamietam że na picasoweb'ie były

Opublikowano
  • Autor

właśnie ze zdjęć poznaje kilka furek które jeszcze jeżdżą po skierkach. Może napisze do nich wiadomość.

Opublikowano

Ja niestety nie miałem czasu za bardzo żeby podjechać ale na następny chętnie podbije :) A foty można zawsze świeże porobić jak więcej osób podjedzie

Opublikowano
  • Autor
Ja niestety nie miałem czasu za bardzo żeby podjechać ale na następny chętnie podbije :) A foty można zawsze świeże porobić jak więcej osób podjedzie

No właśnie też tak myślałem:) Teraz spot w niedzielę w południe się zrobi:)

Opublikowano

admin ty się zajmujesz tymi bramami bo mam kilka pytań

Opublikowano
  • Autor

nie ja ale dzwoń pod numer podany na stronie. to mój kolega i jak coś wszystko Ci wyjaśni. chyba że masz jakieś proste pytanie?

Opublikowano

Jak uporam się z robotą to podskoczę

Opublikowano
  • Autor

wolnymi kroczkami dążymy do zrobienia spotu:)

Opublikowano

na początku był spot w skce w 2 samochody i to łowicz dotarł tylko, skierki się nie pofatygowały :decayed:

Opublikowano
  • Autor

teraz skierki się pofatygują bo ja jestem;p

Opublikowano

macie dziś koncert Kultu i się nie chwalicie ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

bylem i nie pamietam za bardzo co sie tam dzialo:-P

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 19:49 ----------

coś towarzystwo ze skierniewic i okolic umarło...

Opublikowano

czasu brak ostatnio żeby wejsc nawet na chwile i poszperać...

Rusza może ktoś na Nocny Mocny Spot aut wszystkich marek w tą sobotę?

https://www.facebook.com/events/243297245749154/

( muzyka w tle zabija )

Może spocik jakiś bysmy zrobili np. 29,30 wrzesień? Jest ponad tydzien czasu jeszcze może zebrało by sie troche ludzi ;>

Opublikowano

28-29 jest lemon festival na łowiczu, także ja raczej pass bo ostro pałe moge zachlać i do kierowania mogę się koło środy nadawać

Opublikowano
  • Autor

perezip a gdzie ten spot? bym się wybrał ale moja b5 stoi u lakiernika:/ szkoda:( a i na wrzesień też coś się wykombinuje:)

Opublikowano

Ten spocik jest w Rzgowie ul Tuszyńska 72 Centrum Handlowe POLROS. Spoko sprawa bo naprawde ludzi sie zjeżdża oporowo. Są fajne furki niektóre, jest na co popatrzeć. Sporo ludzi z ekipy Łódzkiej a4klubu widziałem ostatnio tam także warto. Ja pewnie też odpadne bo już widzę że na jutro będe miał cisnienie na robotę i nie wiadomo kiedy z pracy wrócę.. masakra

A co do spotu w skierkach to trzeba jakiś konkretny termin wybrać, nie wiem jak komu pasuje piatek,sobota czy niedziela. Kwestia kto i jak sie dostosuje ;)

Admin20 jak ci wychodzi spalanie w 1.8 T?

Opublikowano
  • Autor

jeżdżę oszczędnie i jak na razie po mieście w granicach 8,2-9l a jak deptam to do 10,5l (wynik z fis).

Jak będziecie chętni na spot to piszcie bo trzeba w końcu się spotkać:)

Opublikowano

Witam witam, chetnie poznam kolegów z A4 ze Skierniewic, wiec pojawie sie, w proponowanym terminie:) i może :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.